Wpis z mikrobloga

  • 2
Mirki z #chorzow, mam takie pytanie odnośnie parkingu przy stadionie śląskim. Obok jest duży parking (obok Carrefoura), czy tam spokojnie można zostawić auto na cały dzień? Przyjeżdżam na koncert, na pewno będzie od #!$%@? ludzi i pytanie czy jak jest jakieś wydarzenie na stadionie, to oni nie zamykają tego parkingu czy coś? Możecie też polecić jakieś inne miejsce (może być płatne), byle w promieniu 1 km od stadionu.

#kiciochpyta #pytaniepytanie #rammstein
Corrny - Mirki z #chorzow, mam takie pytanie odnośnie parkingu przy stadionie śląskim...

źródło: comment_HZU0TMj9Jvt7ZtUxvKJE2e61oFMgXOfs.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Corrny: nie zamykają i można zostawić. Aut jest wtedy milion tam ale jak będziesz wcześnie dość to możesz się załapać. Próbuj może w okolicach Kauflandu na Kościuszki lub wszelkie uliczki w okolicy bo po koncercie jest dużo łatwiej wyjechać
  • Odpowiedz
@Corrny: kiedyś próbowali zamknąć, ale ciecie nie wyrabiali i już nie mają takich pomysłów.
Parking jest ogólnie otwarty, ale bierz pod uwagę, że na ten sam pomysł co Ty wpadnie pół miliona innych ludzi. Musisz tam wjechać i potem stamtąd razem z nimi wszystkimi wyjechać, co wcale nie jest takie oczywiste jakby się mogło wydawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Corrny: Tam się wszedzie robi mocno ciasno po koncercie. Lepiej zaparkowac 2 km od stadionu za wszelkimi wąskimi gardlami niż potem stać w korku bez sensu. Jak byłem w czerwcu na scenozstapieniu i zaparkowalem gdzies kolo ulanskiej/tysiaclecia, to na tych rondkach w stronę JP2 dość mocno się poblokowalo. Ponad pol godziny wyjezdzalem. Teraz właśnie na Rammsteina szukam miejsca gdzies dalej ale luźniej.
  • Odpowiedz
@Corrny: o parkingach napisałem tutaj natomiast najlepiej chyba będzie na serio skorzystać z komunikacji miejskiej uprzednio zaparkowawszy w którymś z sąsiadującym z Chorzowem miast.
  • Odpowiedz
Teraz jak parkujesz nie będąc klientem to holują auto. Poza tym Stadion Śląski ma swój parking zaraz po prawej od tego zielonego okręgu.
  • Odpowiedz