Wpis z mikrobloga

Ta sama sytuacja, właśnie w Lidlu mi kartę moją ING odrzuciło. Wchodzę na konto a tam w nocy pan revolut postanowił zabrać sobie 160 zł, a na koncie revolut ani śladu tej kasy. Wczoraj ta sama sytuacja, ale hajs zwrócili natychmiast
@motaboy: Mam karte z banku ING podpiętą pod revolut. I jak na Revolucie potrzebuje hasju to robię doładowanie. Pieniądze znikają z konta ING i pojawiają się na Revolucie. 6 lipca doładowywałem 2 razy po 200 zł, a dzisiaj mi zabrało 3 raz 200. Teraz jeszcze patrzę, że za doładowanie 200 zł z dnia 5 lipca mi pobrało też 2 razy, ale już 200 zł zdążyli zwrócić. Niezły burdel xd
@hubcio12114: czas chyba przetestować transferwise


@3mielu: Transferwise to "fitulitum geszeft".

Dramatyzujesz. Sądziłem że wzieli opłatę za doładowanie Revolut, ale widzę że tylko jakieś dodatkowe obciążenie, które zaraz ci zapewne wróci.
@diszpetri: Pewnie zwrócą, ale moje zaufanie do revoluta właśnie leci na ryj


@3mielu: Revolut nie jest czymś co powinieneś traktować jak swój pierwszy bank. Raczej używać tylko na wyjazdach za granicę, lub ciągnąć gotówkę z kredytówek. Innego powodu nie widzę mówiąc szczerze żeby używać tego w kraju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@belkot1122: taką dostałem odpowiedź

Przede wszystkim chciałbym przeprosić za te trudności. U jednego z naszych partnerów wystąpił ostatnio problem, którego skutkiem była podwójna opłata przy dokonywaniu doładowania. Otrzymaliśmy już informację, że zaczęło się odwracanie zduplikowanych płatności - zwroty powinny niebawem pojawić się na Twoim koncie. Bardzo przepraszam za niedogodności