Wpis z mikrobloga

  • 0
Chłopaki jednak potrzebuje jeszcze Waszej porady bo poniżej widzę tylko zestawy cebulowe :(

Mam dość iptv - oglądam tylko sport. Liga Mistrzów już nadchodzi.

Drogi talerz leży 2 rok w piwnicy, brakuje teraz tunera.
Jaki model będzie miał jakość obrazu który nie ograniczy dobrego TV

Czy mając 2 głowice w tunerze ale tylko jedną skrętkę podłączoną mogę nagrywać program nieoglądany?

Oglądam vu+ zero i uno 4K ale jeszcze proszę Was o pomoc

#cccam
#tuner
#satelita
  • 9
  • Odpowiedz
@Pormen: wydaje mi się, że musisz mieć dwa kable do tunera (2 głowice), aby móc oglądać i nagrywa coś innego. Jeżeli masz konwerter unicable i dekoder z tym gniazdem to wystarczy przed samym dekoderem dać rozgałęźnik i podłączyć dwa kable do dekodera. z tanich dekoderów polecany jest zgemma h9.2s (ma mało pamięci)
  • Odpowiedz
@Pormen słowo klucz: Unicable. Ja właśnie szukałem rozwiazania, bo mi budowlańcy jeden kabel położyli. Zmieniłem konwerter na Unicable oraz kupiłem tuner również obsługujący Unicable z głowicami FBC (w tym wypadku vu+ Uno 4k se). Całość działa pięknie. Z vu+ zéro to nie będzie działać bo nie ma on głowic FBC. Ja właśnie przesiadłem się vu+ zero. Możesz nagrywać jednocześnie nawet kilka programów. Ten tuner jest rewelacyjny.
  • Odpowiedz
@Pormen: Jest duza roznica. Na vu zero mozesz nagrywac dany kanal i ogladac tylko te ktore sa na tym samym transponderze. Nic wiecej z tego nie wycisniesz. Przesiadka na Vu Uno 4K SE u mnie rozwiazala wszystkie problemy. Nagrywac moge kilka kanalow rownoczesnie. Ogladac tez inny te ktore sie nagrywaja do tego w innym pomieszczeniu KODI z wtyczka 'Enigma2 Client' moze rowniez ogladac jeszcze inny kanal. Serio warto zainwestowac w takie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@szukaj_dodaj_zaloguj Tak znalazłem różnice na porównaniach. Bardzo mnie zainteresował Enigma2 client ! Żonę przekonam szybciej jak podczas meczu będzie mogła w sypialni oglądać zbuntowanego anioła hehe ;P
  • Odpowiedz