Wpis z mikrobloga

Unikam Biedronki jak ognia, ale dzis zona poprosila mnie, zebym podjechal kupic jej pare rzeczy. W tym cwiartki z kurczaka, bo na promocji.

Zachodze do lady, a tam 3/4 lodowki puste, a obok stoi gosciu i laduje wozek do pelna. Pozniej okazalo sie, ze takich wozkow ma dwa. Powie mi ktos, jak w tym sklepie ma byc normalnie? Potem czlowiek przychodzi popoludniu i nic nie moze kupic, bo ktos przyjdzie rano i wykupi cala partie.
Nie mam pretensji do goscia, skoro sklep nie zabrania zakupow hurtowych to czemu ma nie skorzystac, zjebe to powinien dostac kierownik, ze na takie cos pozwala, no ale hajs sie zgadza.

#biedronka #cebula #niewiemjakotagowac #januszebiznesu ##!$%@? #ewakuacjaboners (dla zasiegu)

Ps. Ktos mi wyjasni, czemu kazde zdjecie mi obraca? -.-
reaktiv - Unikam Biedronki jak ognia, ale dzis zona poprosila mnie, zebym podjechal k...

źródło: comment_yNXxZ5nnK7kSH2p7OLlaPCFUBlVXUnCT.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@reaktiv: @arkagham: sklep nic nie zyskał bo takie promocje mają przyciągnąć wielu klientów, którzy kupią też inne produkty przy okazji> no chyba, że biedronce/dostawcy taniej jest sprzedać psujące się mięso niż je utylizować?!
  • Odpowiedz
@arkagham: Napisalem, ze nie mam problemu z tym, ze gosc kupil, a ze sklep na to pozwolil. Biedronka to nie Makro czy Selgros.

@Axim: @Garztam: Jak wyzej, czytanie ze zrozumieniem sie klania. Po to jest promocja, zeby przyciagnac klienta detalicznego, ktory zrobi zakupy. Ja nie pojechalem tam tylko po kurczaka, ale i inne produkty. Gdybym podjechal po 16, to bym gowno kupil, a nie kurczaka, bo
  • Odpowiedz
@reaktiv: Ja dokładnie przeczytałem co tam napisałeś Mirku, dlaczego uważasz że nie czytam ze zrozumieniem?

To już jest problem sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko i wyłącznie problem sklepu ( ͡º ͜ʖ͡º) i oby szybko ogarnęli te kurczaki, zanim więcej ludzi się zleci.
  • Odpowiedz
@Garztam: Bo zabrzmialo to tak, jakbym to mial pretensje do typa, ze wykupil cala lodowke :d
Ja bije do polityki tego bieda sklepu.

Faktycznie powinni wprowadzic kartki xD
  • Odpowiedz
@Oskins: Kupisz. Te same tylko że kilka km dalej i o 5 zł za kilogram drożej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@reaktiv: Zgłoś to do biedronki, ciekawe co powiedzą. Chyba w biedronce w Biskupinie widziałam kiedyś kartki ograniczające zakup cukru do 10 kg na osobę.
  • Odpowiedz
@reaktiv: Na otwarciu Lidla gość wszedł z dwiema osobami, każda po dwa wózki. 10 minut po otwarciu nie było żadnej z jakiś 30 maszyn do szycia. Także pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz