Wpis z mikrobloga

Od dziś jestem lepszym Mirkiem, ponieważ ruszyłem w końcu dupę i wypełniłem swoje #mirkowyzwanie!
Mój zestaw zawierał:
1. Nalej wody do miski i ugaś pragnienie wróbli i wszelkich innych ptaków/zwierzat
2. Zasadź nowe rośliny
3. W drodze do pracy lub szkoły nagraj krótki materiał o tym co widzisz przed sobą opowiadając o tym w języku obcym.

Wybór padł na 1, jak jeszcze były te piekielne upały. Dziś przy 19 stopniach byłem nieco sceptyczny, ale... zapraszam na relację! (ostrzegam, że będzie przydługa, ale warto wytrwać do końca. Dla tl;dr kliknijcie w taga #dupaztylupodolalwyzwaniu )
dupa-z-tylu - Od dziś jestem lepszym Mirkiem, ponieważ ruszyłem w końcu dupę i wypełn...

źródło: comment_Pkq0JjeCxkjzsx1oYotvqCJzD6SGsxVb.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Oczywiście w pierowtnym miejscu michy od razu też się pojawili interesanci. Ale nie dla ciebie to gołębiu, szczurze z piórami! Dla pana to!
Tak oto zakończyłem mą heroiczną walkę z wyzwaniem. Łącznie spędziłem na łączce dwie godziny z nosem w trawie (na co moja alergia jest bardzo ukontentowana), ale koniec końców było dla tej cholery warto.
@FHA96, melduję wykonanie zadania.
dupa-z-tylu - Oczywiście w pierowtnym miejscu michy od razu też się pojawili interesa...

źródło: comment_l48IY5TpOHdU8VR9vklbx0fmM6mozZNr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz