Wpis z mikrobloga

@frutson: zapraszanie faszystów na marsz niepodległości.
Ty to ale jesteś super gość, negujesz lata badań i nauki z dziedzin psychologii i seksuologii, bo ci się na chłopski rozum nie zgadza, że o płci czlowieka decyduje więcej niż tylko to, co ma między nogami xD
Na spotkania o płaskiej ziemi też chodzisz? Dogadalbys się z nimi.
@Axis_of_Resistance oni byli zaproszeni przez organizatorow marszu. Chyba zgodzisz się, że to trochę inna
  • Odpowiedz
Nie, Nacjonalistyczny Czarny Blok nigdy nie był zapraszany przez organizatorów czyli Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. A w 2018 roku wręcz dostał nieformalny zakaz przychodzenia na marsz.


@Axis_of_Resistance: Forza Nouva i ten terrorysta Fiore to pewnie też XD
  • Odpowiedz
@Nic_tu_po_mnie: inne biologiczne uwarunkowania, jak struktura i działanie mózgu (u transow przypomina strukturę i działanie płci, z którą się identyfikują; mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że mózgi kobiet i mezczyzn się różnią?). Czaisz, weźmy takiego transa mtf, jego ciało jest męskie, ma męskie chromosomy, ale mózg rozwinął się jak u kobiety na wskutek złej mieszanki hormonów w rozwoju płodowym. Osoba ta czuje się kobietą i przeżywa traumę żyjąc w
NieprzyjaznyZiemniak - @Nictupomnie: inne biologiczne uwarunkowania, jak struktura i ...

źródło: comment_UdoJvtkXdGi5iOTp7RuiXQaiQ0J1DyEg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A czy ja pisałem o Forza Nuova? Czy Ziemniak pisał o Forza Nuova? Nie, to dlaczego zmieniasz temat. Wytknąłem Ziemniakowi manipulację a to nie odpowiedział i schował głowę w piasek.


@Axis_of_Resistance: bo ziemniak pisał też o o zapraszaniu faszystów na MN i akurat do tego się odnoszę. bo widzę, że ty twierdzisz, że ogranizatorzy nie zapraszali tylko NIEKTÓRYCH faszystów na marsz dx
  • Odpowiedz