Wpis z mikrobloga

Czy jest sens dodawac opis na tindera? Nie mam za wiele par i zastanawiam sie czy opis moze mi cos pomoc. Jesli chodzi o mnie to w ogle na to nie zwracam uwagi bo szkoda mi czasu, wole szybko przeglądnąć to co mi sie spodoba i jesli mnie ze sparuje, to dopiero wtedy czytac opis

#tinder
  • 21
  • Odpowiedz
@lastro: Jak masz dobre foty + wygląd to będą same pisać bez opisu, jak lekko poniżej to choćbyś miał w opisie cuda na kiju i tak mają cię w dupie.
  • Odpowiedz
@lastro jeśli szukasz kogoś wartościowego to tak, miej opis, miej coś do powiedzenia, przecież opisem również możesz zainteresować. Napisz czego poszukujesz, czego nie szukasz, czym się zajmujesz, co uwielbiasz robić i co tylko chcesz, tylko nie jednym słowem :)
  • Odpowiedz
@lastro:
Ja w opisie moałem coś w stylu;
„Zawsze się trochę g...”
„Chcącemu nie dzieje się krzywda”
„Jestem tu tylko dla waszych opisów”
A mimo to po 2 tygodniach takiego wybiireczgo bawienia się miałem ~30 par
One chyba nawet opisu nie czytają bo im się nie chce
  • Odpowiedz
jeśli szukasz kogoś wartościowego to tak, miej opis, miej coś do powiedzenia, przecież opisem również możesz zainteresować. Napisz czego poszukujesz, czego nie szukasz, czym się zajmujesz, co uwielbiasz robić i co tylko chcesz, tylko nie jednym słowem :)


@sareneczka: Wlasnie koncze studia, za tydzien obrona. I nie wiem czy pisac o tym co robie, bo zaraz sie okaze ze nie ejstem studentem, tylko bezrobotnym :P
  • Odpowiedz
Zawsze się trochę g...”

„Chcącemu nie dzieje się krzywda”

„Jestem tu tylko dla waszych opisów”

A mimo to po 2 tygodniach takiego wybiireczgo bawienia się miałem ~30 par

One chyba nawet opisu nie czytają bo im się nie chce


@Muodyhuopiec1919: Ale te opisy troche bez sensu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FajnyTypek co do zaczepki to jesli ktoras mi sie podoba to sam zaczynam pisac, a co do przyciagania uwagi, to jesli rzeczywiscie tsk jedt to spoko. Ale watpie ze ludze przegladaja opisy, bo za duzo to czasu zabiera, a i tak jak sie morda nie podoba to opis tego nie zmieni
  • Odpowiedz
@lastro: jakiś krótki moze i tak ale dlugi? Dla mnie opis na 3 kartki z zeszytu oznacza ze jest #!$%@? skoro traci czas na wymyslanie opisu pod ten syf
  • Odpowiedz
@lastro: yup, nie szłam na ilość, tylko na jakość. to było moje bodajże drugie podejście do tindera - za pierwszym razem przesuwałam w prawo każdego, który mi podpasował z wyglądu, nawet jeśli nie miał opisu. niestety poskutkowało to dużą ilością par, z czego z większością nie dało się porozmawiać na poziomie wyższym niż poziom umysłowy rozgwiazdy xd
  • Odpowiedz
@lastro: znalazłam, kilka dni po założeniu konta zaczęliśmy ze sobą pisać, jakoś tak po ~2 tygodniach spotkaliśmy się na żywo, teraz jesteśmy razem 1,5 roku, właśnie się przeprowadził do mnie i szukamy nowego mieszkania ;)
jaki jest sens oceniania samego siebie...? przecież wiadomo, że obiektywna nie jestem i powiem jakieś 8,5/10 xd
  • Odpowiedz
@lastro: si, za pierwszym razem znalazłam chłopa na innym portalu i to było powodem usunięcia. to, i biedota umysłowa mężczyzn, który uważają, że jak są tym mitycznym Chad’em, to mogą na cokolwiek liczyć nawet bez zdolności złożenia choćby jednego zdania podrzędniejszy złożonego w ojczystym języku.
on? z twarzy milion/10, z ciała takie szczere 6,5-7/10. i UWAGA! ma tylko 1,70 m wzrostu, czyli dokładnie tyle, co ja ;)
jak wreszcie się
  • Odpowiedz