Wpis z mikrobloga

@lastro jeśli szukasz kogoś wartościowego to tak, miej opis, miej coś do powiedzenia, przecież opisem również możesz zainteresować. Napisz czego poszukujesz, czego nie szukasz, czym się zajmujesz, co uwielbiasz robić i co tylko chcesz, tylko nie jednym słowem :)
@lastro:
Ja w opisie moałem coś w stylu;
„Zawsze się trochę g...”
„Chcącemu nie dzieje się krzywda”
„Jestem tu tylko dla waszych opisów”
A mimo to po 2 tygodniach takiego wybiireczgo bawienia się miałem ~30 par
One chyba nawet opisu nie czytają bo im się nie chce
jeśli szukasz kogoś wartościowego to tak, miej opis, miej coś do powiedzenia, przecież opisem również możesz zainteresować. Napisz czego poszukujesz, czego nie szukasz, czym się zajmujesz, co uwielbiasz robić i co tylko chcesz, tylko nie jednym słowem :)


@sareneczka: Wlasnie koncze studia, za tydzien obrona. I nie wiem czy pisac o tym co robie, bo zaraz sie okaze ze nie ejstem studentem, tylko bezrobotnym :P
Zawsze się trochę g...”

„Chcącemu nie dzieje się krzywda”

„Jestem tu tylko dla waszych opisów”

A mimo to po 2 tygodniach takiego wybiireczgo bawienia się miałem ~30 par

One chyba nawet opisu nie czytają bo im się nie chce


@Muodyhuopiec1919: Ale te opisy troche bez sensu
@FajnyTypek co do zaczepki to jesli ktoras mi sie podoba to sam zaczynam pisac, a co do przyciagania uwagi, to jesli rzeczywiscie tsk jedt to spoko. Ale watpie ze ludze przegladaja opisy, bo za duzo to czasu zabiera, a i tak jak sie morda nie podoba to opis tego nie zmieni
@lastro: jakiś krótki moze i tak ale dlugi? Dla mnie opis na 3 kartki z zeszytu oznacza ze jest #!$%@? skoro traci czas na wymyslanie opisu pod ten syf
@lastro: yup, nie szłam na ilość, tylko na jakość. to było moje bodajże drugie podejście do tindera - za pierwszym razem przesuwałam w prawo każdego, który mi podpasował z wyglądu, nawet jeśli nie miał opisu. niestety poskutkowało to dużą ilością par, z czego z większością nie dało się porozmawiać na poziomie wyższym niż poziom umysłowy rozgwiazdy xd
@lastro: znalazłam, kilka dni po założeniu konta zaczęliśmy ze sobą pisać, jakoś tak po ~2 tygodniach spotkaliśmy się na żywo, teraz jesteśmy razem 1,5 roku, właśnie się przeprowadził do mnie i szukamy nowego mieszkania ;)
jaki jest sens oceniania samego siebie...? przecież wiadomo, że obiektywna nie jestem i powiem jakieś 8,5/10 xd
@lastro: si, za pierwszym razem znalazłam chłopa na innym portalu i to było powodem usunięcia. to, i biedota umysłowa mężczyzn, który uważają, że jak są tym mitycznym Chad’em, to mogą na cokolwiek liczyć nawet bez zdolności złożenia choćby jednego zdania podrzędniejszy złożonego w ojczystym języku.
on? z twarzy milion/10, z ciała takie szczere 6,5-7/10. i UWAGA! ma tylko 1,70 m wzrostu, czyli dokładnie tyle, co ja ;)
jak wreszcie się domyśli,