Wpis z mikrobloga

@snierzyn: dzisiaj na live Kurzątkowski mówił o sprawie przeciwko "głównemu prowodyrowi z wykopu", chwalił się, że były już przesłuchania. Kilka tygodni temu pisałeś, że dostałeś jakieś wezwanie. Możesz coś szerzej odpisać, wiele osób to ciekawi.

#jaktoogarnac
#kurzatkowski
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matador74: Na razie nic mi o tym nie wiadomo. Dostałem tylko telefon, żadne pismo nie przyszło jeszcze. Poza tym ja się dziwię, dlaczego miałby mi jakąś sprawę zakładać. Nie przypominam sobie, żebym go obraził. Na wykopie wytykaliśmy tylko jego niekonsekwencję na podstawie konkretnych przykładów i linków do jego wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@matador74: Że przyjdzie do mnie pismo o złożenie zeznań w sprawie wpisów w internecie i wybrałem sobie posterunek na którym miałbym zeznawać, żeby do Wawy nie jeździć.
  • Odpowiedz
@snierzyn: Nie złamałeś żadnego prawa. Sam podkreślił w ostatnim lajwie, odnosząc się do Mareckiego, że prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa, bo nie złamał prawa, a Marecki przecież grubo jechał z kierownikiem. Może on myśli, że w procesie cywilnym to jest tak, że może i prawa nie złamałeś, ale on się czuje urażony, więc musisz być ukarany? :D Żaden prawnik mu nie powiedział, że prawo obowiązuje takie samo? A skąd on miał
  • Odpowiedz
@szy-kier: Dzwoniła policja, bo policja ma moje dane z czasów zeznań w sprawie Gurala. Chociaż ja sam nie wiem na 100% czy to była policja. Powiedzieli moje imię i nazwisko i zapytali się, gdzie chciałbym składać zeznania. Adres już znali. Co do nr telefonu, to Jacek znał mój nr, kiedyś pisaliśmy do siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szy-kier: hmm to ja tak się zastanawiam, po prostu głośno myślę. Jeśli to co mówi Marecki nie zostało potraktowane poważnie w świetle prawa, to co musiałby mówić, żeby zostało potraktowane poważnie? Groźby że przyjedzie i coś Jackowi zrobi? Dopiero coś takiego byłoby brane na poważnie? Pomijam czy to co on mówi jest zgodne z prawdą czy nie - bo w trakcie procesu to Marecki musialby udowodnić ze wypowiadane przez niego
  • Odpowiedz
Może w natłoku informacji (czasem dość dziwnych) coś mi umknęło, ale zgodnie z moim stanem wiedzy ma to być sprawa cywilna. Co ze sprawą cywilną może mieć wspólnego policja?

I druga sprawa: wczoraj Kurzątkowski twierdził, że sprawa przeciwko "prowodyrowi z wykopu" jest bardzo zaawansowana. Tak zaawansowana, że aż sam zainteresowany nic o niej nie wie?
  • Odpowiedz
@luzdelsur1: To samo pomyślałem z policją - ale później pomyślałem, że może się nie znam. Może ktoś obeznany w prawie by powiedział. A numer Ci się wyświetlił @snierzyn ? Bo może trzeba by wrzucić do googla, co to za numer.
@Alzena: po prostu gdyby policja i sądy by się zajmowały każdym: "a on powiedział, że jestem głupi", to nie miałaby czasu łapać pedofili, złodziei i bandytów. Gardzę
  • Odpowiedz