Wpis z mikrobloga

@KoldiuszCaesar: Pranie dostaje po piździę i tak na oko jedno praniosuszenie to 10 zwykłych
Koszulki kupuj rozmiar większe bo się kurczą mocniej.
Drogich ubrań nawet nie próbuje suszyć
Wygoda niesamowita wkładasz pranie po 4h wyjmujesz suche
@KoldiuszCaesar mam taką jak na zdjęciu, suszyłam pranie kilka razy i podobno po suszeniu pranie od razu nadaje się do składania i do szafy, niestety moje ubrania były strasznie pogniecione (zwłaszcza koszule), poza tym cykle są bardzo długie, brakuje chociaż jednego krótkiego. Z plusów to pojemność, mieści 10 kg prania i 7 kg suszenia (chociaż żeby wysuszyło bardzo dokładnie najlepiej włożyć tylko kilka rzeczy i nie więcej)
Pobierz sareneczka - @KoldiuszCaesar mam taką jak na zdjęciu, suszyłam pranie kilka razy i po...
źródło: comment_PPdmFqDsf8lwGEDVBwFEtDx6qqYARJcX.jpg
@KoldiuszCaesar: suszenie odbywa się gorącym powietrzem naklejki odchodzą zamki szybciej się psują, jakbyś prał w 90stopniach
i dokładnie tak to można porównać jak byś prał w 90stopniach ubrania max do 40
Beko nie wiem jaki model jakaś mocnooszczędna

Jeśli będziesz lepsze ubrania prał normalnie, przyzwyczaisz się że tanie koszulki i bieliznę będziesz częsciej kupować to polecam.
Fajne jest np do że wrzucasz komplet poszewek na pościel i po paru godzinach masz
@sareneczka czy u Ciebie też zauważyłaś że ubrania kurczą się?

@VEEEGO czy uważasz zatem że kupno oddzielnej suszarki i oddzielnej pralki będzie lepszym rozwiązaniem? zakładam że urządzenie dedykowane do suszenia będzie bardziej trwałe, czy ubrania w takim urządzeniu nie będą się tak kurczyć? Kupiłbyś drugi raz 2w1 czy nie?
Jeśli miałbym dom jakąś kotłownie pralnie 4 łazienkę w piwnicy to gdzie pranie mogło by sobie schnąć to nie ale mam mieszkanie w którym widok suszarki na pranie w salonie doprowadza mnie do k...wicy
@KoldiuszCaesar: Przewiń sobie wątek agd. W ciągu ostatnich 2 miesięcy były już podobne wpisy o pralkosuszarkach z moimi odpowiedziami, więc nie chce mi się potarzać.

W skrócie - (moim zdaniem) zakup pralko-suszarki ma sens tylko wtedy, gdy naprawdę nie masz miejsca na dwa oddzielne urządzenia i zamierzasz z niej korzystać wyłącznie awaryjnie. W każdym innym scenariuszu - tylko oddzielne urządzenie. Jeśli ogranicza Cię tylko budżet (a nie miejsce), to polecałbym zakup