Wpis z mikrobloga

Chyba tylko pod jednym względem szanuję i w pewnym sensie podziwiam Multiplę. Gość przed każdym projektem czy to #youtubeshore czy Fame House albo zrywa z tą swoją lampucerą (albo nawet i nie, jak teraz), ta jego karyna wyklina na Instagramie YT Shore (jakieś śmieszne wpisy typu "Je*** Youtube Shore"), a on na luzaku dyma szlaufy, potem wraca do szarej rzeczywistości i jakby nigdy nic ona zawsze na luzaku do niego wraca. A trzeba przyznać, że jest ładna, nawet powiedziałbym, że bardzo ładna. Jak na takiego Multiplę, który ma kartoflany pysk, 175cm i generalnie wiórki w głowie zamiast mózgu, to jest wyglądowo gdzieś o 3 półki wyżej. Tyle że też jest strasznie głupia i wieśniara, więc pewnie jakoś się dogadują pod tym kątem (i nie chodzi tylko o to, ale włączyłem ostatnio jego streama i widziałem jej zachowanie o dobór słownictwa).

Ale generalnie propsuję pod tym względem Multiplę. Sam bym tak chciał. Ja się kurła zawsze staram wychodzić na jakiegoś w miarę kulturalnego, elokwentnego itd. jak mam możliwość wyrwania dupy 9/10 czy 10/10, a ten na totalnej wyjebce, a ten szlauf i tak do niego za każdym razem wraca. xD

#patostreamy #danielmagical
  • 11
@SHIELD: Przecież ona samą twarzą mogłaby mieć 50x bogatszych spermiarzy. Poza tym ona z nim była jeszcze przed YTShore 1, kiedy pewnie był biedakiem totalnym. A i teraz nie jest jakoś mega dużo siana.
@emerozu: A, chyba też to słyszałem. :DD Nie no, to są dwa dna umysłowe, więc dobrali się należycie. Nawet nie trzeba słuchać tego, wystarczyło obczaić tę aferkę z Fame House i screeny, jak "podrywał" innego szlaufa. Tak żałosnych tekstów nie czytałem nigdy i nie spodziewałem się, że nawet jakąś 50-letnią żulicę można na to wyrwać. :D