Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Creative3000: jak dla mnie kurczaka po prostu oprószasz czym tam chcesz i wrzucasz na chwile na patelnię i gotowe, najłatwiejsze mięso, nie filozofuj, powaznie, tylko smaż, ale nie przeciągnij, bo jak wyschnie to lipa.
Najbardziej soczysty wychodzi zawsze z panierki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Creative3000: Nie ma sensu bawić się w marynaty, to wchodzi na mas kilka mm w mięso. Najważniejszy jest sposób przygotowania. Jeśli chcesz żeby był soczysty to pilnuj temperatury, ale nie piekarnika tylko mięsa w środku. Ten bydlak był pieczony w ok 180C aż temperatura w najgrubszej części piersi i w nogach dobiła do 73C potem out z pieca i odpoczynek 30min. Ps skórka z cytryny to magiczny skladnik( ͡° ͜
Pobierz peppermor - @Creative3000: Nie ma sensu bawić się w marynaty, to wchodzi na mas kilka...
źródło: comment_i46gwiTzGnjGpCguHoGdfrAWWynozi5g.jpg
@peppermor: Nie mam calego kuraka,tylko cwiartki chce piec,co w sumie nie robi roznicy :D Mam zamiar go mocno natrzec marynata,zeby bylo czuc te przyprawy,moze wrzuce tez w folie do pieczenia,zeby zatrzymal w sobie te wszystkie soki( ͡° ͜ʖ ͡°) Juz nie mam zamiaru cudowac ogolnie :D