Wpis z mikrobloga

Zauważyliście też to, że jak Genotypowi spada oglądalność albo zaczyna się fala negatywnych komentarzy pod filmami, to on od razu gada, że pozwie Wykop, łysego z chicago i hejterów.
Za każdym razem jak ma spadki w słupkach to odpala live i zaczyna wszystkich straszyć.
#jaktoogarnac
  • 17
  • Odpowiedz
@rastafari85: Trzymam kciuki za sukces. Rzuca się w oczy to, że Kierownik pokornieje. Oczywiście, w granicach rozsądku, ale teraz zamiast "ja mam rację" jest "to mój testosteron".

Spektaklu prawniczego nie będzie, bo "nie chce robić show".

Szkoda, że z taką samą energią z jaką opowiadał dziś o procesach, które wszczął nie zaangażował się w sprawy sądowe Magdy.
  • Odpowiedz
@holden_: Ale Grażynki łykną.

Jestem ostatnią osobą, która będzie urządzała sobie drwiny z chorób nowotworowych, ale historia "Małgosi" jest też ciekawa. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy zdążyła zakończyć leczenie, mieć pogorszenie z zagrożeniem życia, a następnie lekarze orzekli "zdrowa, pokonała chorobę".

Historyjka dla osób, które nigdy nie miały nic wspólnego z osobami chorymi na raka.
  • Odpowiedz
nie zaangażował się w sprawy sądowe Magdy.


@luzdelsur1: "moje roszczenia cywilne będą wysokie" to o wykopie, on chodzi do sądu tylko po to żeby wydębić kasę, z rozprawy Magdy nie miałby złotówki.

"nie wiedziałem że osoba w czasie chemioterapii jest tak wycieńczona" - #!$%@? serio, niby farmaceuta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rastafari85: Straszenie i granie na emocjach - jak zwykle. Powiedział, że pierwszy raz od osiemnastu lat płakał, a przecież w marcu się żalił, że płakał, bo taki hejt się wylał na niego. Kłamcy mają to do siebie, że nie pamiętają swoich kłamstw. Miał być prawniczy spektakl, a nie chce robić show, już mówił, że nie odpuści - już rzucał te groźne spojrzenia - ktoś się boi? Pieniacz i mitoman. Nasze społeczeństwo
  • Odpowiedz
Janek z Magdą nie chcą być na filmach i się pokłócili, bo kerownikowi już zmiękła rura w kwestii opłacania długu. Już nie wie, czy zapłaci za sierpień.


@szy-kier: Daje swój łeb, że tylko na to czekał, żeby ich spławić i wyjść z twarzą (dla wiernych i oddanych). Teraz może powiedzieć: Magda i Janek #!$%@?, koniec współpracy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@luzdelsur1: On może powtarzać to, co ona mu mówiła, przecież nie sprawdza jej kart chorobowych, nie sprawdza leków itd. Kto wie, może to wszystko wymyślone, a nasz naiwny kierownik łyka to. Nie wiadomo, różni ludzie bywają.
  • Odpowiedz