Wpis z mikrobloga

@DoItAgain: Akurat zamówiłem wersję z baterią 17Ah za 3116pln. Plan mam taki żeby zamontować go w tribanie tylko tymczasowo, aż dorwę używany MTB w dobrej cenie. Stąd też silnik MidDrive jako że jest bardziej uniwersalny.
Nie za bardzo wiem o co chodzi ze spawaniem i szlifowaniem - zestaw montuje się na wkręty i obejmy, bez ingerencji w konstrukcję.
@dosart: Na razie zrobione 230km. Zasięg na jednym ładowaniu z pedałowaniem to około 90km. Na płaskim można utrzymywać 45km/h samym silnikiem. Problem był z korbą dołączoną do zestawu- po zachaczeniu pedałem o kamień gwint w korbie praktycznie przestał istnieć. Ogólnie na trasach które zwykle robię pozwala zaoszczędzić 25-30%. Jak się spisze na dojazdy do pracy nie wiem, bo jeszcze jestem na urlopie :)
@dosart: Zdjęć nie robiłem, jutro coś podeślę. Największy problem był z odkręceniem starego supportu i włożeniem silnika do mufy. Musiałem zedrzeć lakier z silnika i zeszlifować odrobinę mufę od wewnątrz. Przepustnica nie wchodziła na kierownicę, więc zamontowana jest na kilka trytytek koło łapy. Teraz największy problem jest z hamulcami - nawet po wymianie klocków jest słabo.