Wpis z mikrobloga

Do końca #steam Sumer Sale zostały nam 2 dni i 2 godziny, czas więc na #rozdajo #rozdajosteam jakiejś #gry :) Dowolna gra do 50zł z mojego bazaru na alledrogo ;) Nie biorą udziału patostrimy, ludzie od p0lek i inne toksyczne osobistości oraz Ci przy których mam notkę "piraci gry" Resztę zapraszam i powodzenia :)


#globaleliteshop #globalrep - opinie o mnie :)
G.....p - Do końca #steam Sumer Sale zostały nam 2 dni i 2 godziny, czas więc na #roz...

źródło: comment_6ViMOYdsfjIsHilT28EBlG9rSivT7Imu.jpg

Pobierz
  • 29
@guest: chyba klasyki, wiedzmin 3 goty np. Chociaz teraz tez sprzedalem od cholery rustow, pathfinder kingmaker bardzo dobrze sie sprzedawal, wszystkie gta poczynajac od vice city, dying lighty, assasiny wszystkie, kingdom come deliverance, dodatki do warhamerow, ets2 i dodatki, watch dogs2, garrys mod, left 4 dead. Tak na szybko z pamieci, pewnie cos przeoczylem, na pewno zaskoczony jestem ze tym razem gry spod znaku tom clancy's sie slabo sprzedawaly, nie wiem
@GlobalEliteShop:

Robia to glownie patologiczne osobniki ktorym nie wyszlo w zyciu i pluja jadem na wszystko co sie rusza. Nie chce takich osob niczym nagradzac.


Przeciez 3/4 mirkow uzywajacych slowa p0lka sobie po prostu cisnie beke z przegrywow, mgtowow i innych czarnych piguł xD