Wpis z mikrobloga

@K8zZ61m: strzelam, że mógł pęknąć enkoder. Obadaj filmiki na youtube, mi w DFGT padł to go przykleiłem na kropelkę do podkładki od śruby, działa do dziś.
gwarth - @K8zZ61m: strzelam, że mógł pęknąć enkoder. Obadaj filmiki na youtube, mi w ...
  • Odpowiedz
@gwarth: dobra, zlozylem, ale teraz tak troche przy koncu lewym mi kierownica tak ciezej odbija, nie wiem moze jak przy wymianie to bedzie inaczej.. zaraz zalacze zdj enkodera ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Philosohero: Jak wyregulować koło kierownicy i tą zębatkę? Jak przy końcu lewej strony jestem przy kręceniu to tak ciężej trzeba dołożyć siły żeby tak o 10 stopni przekręcić w lewo przy końcu...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K8zZ61m: sprawdź czy w dobrej pozycji względem tej listwy zębatej jest koło i ewentualnie czy żaden przewód nie blokuje, raz jak składałem to miałem o parę zębów za daleko ustawioną kierownicę i był podobny efekt
  • Odpowiedz
@Pangia: @Philosohero: mam pomysł, spróbuje go skleić i włożyć ten mały gówniany washer tam, tylko ten washer co to jest? to jest taka "uszczelka" co sie wklada pomiedzy sruba a np. czyms? albo plyta jakas?
  • Odpowiedz