Wpis z mikrobloga

ehh. Jak ja lubie obalać #propaganda, tym bardziej że mamy nowy przekaz partii tym razem od trolla @pis @M1r14mSh4d3. Odpowiedział bym tobie w twoim wpisie, niestety nie lubisz gdy rzeczywistość rujnuje twoją ułomna propagandę dla której miejsca pod tagiem #neuropa nie ma.

@M1r14mSh4d3 twierdzi że #pis w 2 lata rzadów wybudował więcej autostrad i dróg ekspresowych niż PO (pomijam idiotycznośc takich porównań). źródło? oczywiście screen #tvpis No i to polecenie robienia szpagatu. Cóż sam zrobił fikołka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A rzeczywistość? Jak na wykresie poniżej. Źródło. Cieszy mnie że w czasach bombelków i szerokiego #!$%@? środków publicznych na #madki trochę jednak pis zainwesował w infrastrukturę. Tyle że w tym temacie nadal nie ma się czym chwalić i stanowi to jedynie procent boom drogowego za czasów po-psl, którego propagandowy #cherrypicking tego nie zmieni.

#polska #drogi #autostrady #drogiekspresowe
#polityka #bekazprawakow #bekazpropagandy #bekazpisu #fakenews #tvpis #tysiacurojenniezaleznychmediow
#4konserwy.ru #neuropa.pl
grubson234567 - ehh. Jak ja lubie obalać #propaganda, tym bardziej że mamy nowy przek...

źródło: comment_YRt1aJvRNKrM6wEq1sCpkb9oA19aNldz.jpg

Pobierz
  • 30
@grubson234567: ja rozumiem, że masz problem, bo ty i twoi koledzy z neuropa, nie możecie u mnie pisać, ze względu na swoje zachowanie, ale porównywać 8 lat rządów do 3,5 roku to trochę słabo. Najuczciwiej jest wziąć, pierwsze 3 lata rządów, bo tyle na chwilę obecną można podsumować, prawda? Po co kurtyzanisz rzeczywistość? Bo nie pasuje do twoich danych? Matrix ci się psuje? Skrypty sypią?
@grubson234567: Zacząłem się powoływać na sprawozdania fiannsowe Orlenu jako spółki publicznej i szczegóły branżowe z sektora franczyzy - CYK komentarz wykasowany i bluzgi w moim kierunku xD

Dobrze, niech ta partyjna ciemnota sama sie pogrąza taką prostacką propagandą. Gobbels jak by zobaczył jak się ją realizuje w PL to by całkiem już stracił szacunek do tego 'narodu' xD
@rzep: dzbaneczku, nie zabieraj już głosu w tym wątku, bo sam się orzesz:
Na szybko, bo mi szkoda czasu z tobą wymieniać wiadomości i odpisywać na wytwory twojej głupoty:

Podpisane w 2016:
S8 Poręba – obw. Ostrowi Maz. Płd. 16,11 404,5 25,1 17 lutego S8
S8 obw. Ostrowi Maz. płn. – granica woj. maz. i podl. 9,4 249 26,5 2 lutego S8
S5 Leszno Płd. – Kaczkowo 9,5 232,6 24,5 6
@rzep: dzbaniku malutki, rondelku, podałam ci przykłady podpisanych kontraktów w 2016 i zrealizowania ich w 2018. Obaliłam twoją tezę i kilku innych teflonów, że wybudowane km dróg przez PiS, nie były w całości efektem wcześniej podpisanych umów przez PO. Czuwaj i już mnie nie wołaj (albo jak chcesz to wołaj, ale wrzucam cię na czarno, bo twoja głupota poraża).