Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki z #olsztyn , dostałem ciekawą propozycję pracy w waszym miescie i prosiłbym o opinie jak Wam się tam żyje.

Aktualnie mieszkam w Warszawie, ale z checią się stąd wyniosę (za duże miasto, zbyt zatłoczone, za drogie itd).

Wydaje się, że Olsztyn będzie dla mnie idealny (wolę naturę, jeziora od wielkomiejskiej dżungli), ale nie wiem jak to wygląda z czysto praktycznymi aspektami życia w tym mieście. Prosiłbym jeszcze o wskazówki w jakich lokalizacjach nie szukać/szukać mieszkania.

#olsztyn #pracbaza
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rodo_Dendron: mieszkania szukaj na; Leśnej, koło parku centralnego, Autora obok Krasickiego, Jaroty, Tęczowy Las. Omijaj Zatorze, stare kamienice w centrum (Mazurska, Warmińska), Dworcową, Żołnierską, Kołobrzeską, Wyszyńskiego, Pstrowskiego, Piłsudskiego, Pana Tadeusza, całe Zatorze, Redykajny i Likusy (daleko).
@rodo_Dendron: jak dostalem propozycje z wawy to powiedzialem sobie ze nie ma bata.. za piekne miasto. Do 3 jezior 15min piechotka mam. Chce isc na plaze to ide, chce na miasto to ide. Ja bym imijal zatorze bo kiepskie sasiedztwo, jaroty nagorki i ta cala sypialnie bo to sie od wawy niczym nie rozni. Najlepsze miejscowki to osiedle generalow, gutkowo i okolice centrum. Taka moja opinia.
@PeaceUN czym się różni Generałów od Nagórek czy Jarot że jedne polecasz a przed drugim przestrzegasz? Ja bym wolał osobiście mieszkać na Nagórkach niż na Generałów - więcej zieleni, lepsze rozwiązania urbanistyczne, no i bliżej do centrum.
dostałem ciekawą propozycję pracy w waszym miescie


@rodo_Dendron: Gratuluję! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Olsztyn jest wspaniały do życia. Jedyne, co przeszkadza to smog zimą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale i tak zazdroszczę - będziesz zachwycony ( ͡° ͜ʖ ͡°)