Wpis z mikrobloga

Pisałem o tym wcześniej, ale teraz podkreślę to jeszcze raz. Zion Williamson będzie największym przehypowanym niewypałem w historii NBA. Nie potrafi bronić pozycji 1-3, jest wolny, nie potrafi rzucać, zdobywa punkty tylko spod kosza, jest za niski. Dobrze ścina do kosza, skacze wysoko, jest bardzo silny - to nie są cechy, które potrafią uczynić zawodnika wielką gwiazdą ligi.

#nba
  • 10
@Bover: Może nie tak drastycznie ale na pewno jego braki szybko się uwydatnią. Jego styl gry to idealna recepta na mega kontuzje. Już dzisiaj po 10 minutach gry podczas summer legaue miał kolana obłożone lodem.. jak Lebron w wieku 34 lat. RJ Barrett zdecydowanie numer 1 z tej klasy draftu.
@marsellus1: Nie wiem co sądzić o Barrecie, po dzisiejszym debiucie raczej nic pozytywnego powiedzieć nie można...

Ja Morant będzie mógł po swojemu budować zespół w Memphis i uważam, że to on będzie najlepszy z tego draftu. Gdzieś w głębi wierzę jeszcze w Bol Bola, o ile tylko amerykańskie laboratoria znajdą sposób, aby dołożyć mu trochę masy. No i Samanić może się jakoś wybitnie rozwinąć w Spurs.