Wpis z mikrobloga

@Morefun33: Ale wyjmij kija z dupy ¯\_(ツ)_/¯ Przypuszczam, że bluzka została odłożona potem na miejsce, a i tak upadają rzeczy nie raz i nie dwa w takich sklepach, nie wspominając o przymierzaniu na spocone ciało, przymierzaniu przez kobiety, które brudzą pudrem bądź podkładem itd, więc taki upadek to najmniejszy problem ;)
  • Odpowiedz
@night_witch95: kij w dupie? Wole lizanie¯\_(ツ)_/¯
Jest to chamstwo, a ty próbujesz to wybronić. Nietolerancja w parze z rozumem nigdy nie szła. Gdyby tam był Stalin albo JP2 to co miałbym dziecku powiedzieć? Jebnalem koszulką bo ich nie lubię?
#!$%@?łem się do chamstwa, bo co pod takim głupim postem się rozpisywać. Ale jak już odpowiedziałaś to może wytłumacz mi co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się czymś czego nie lubię.
  • Odpowiedz
nie wspominając o przymierzaniu na spocone ciało, przymierzaniu przez kobiety, które brudzą pudrem


@night_witch95: ... przymierzane przez nie depilowane spocone grube feministki... jezu... zwizualizowalem to sobie... ide sie wyrzygac...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Morefun33:

kij w dupie? Wole lizanie¯_(ツ)_/¯


O kurdę, lubisz lizać kije? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale jak już odpowiedziałaś to może wytłumacz mi co trzeba mieć w głowie, żeby interesować się czymś czego nie lubię.


No może dlatego, że obracanie się tylko i wyłącznie w tym, co lubimy znacznie ogranicza horyzonty i postrzeganie świata, co często utwierdza w błędnych przekonaniach, ignorancji oraz głupocie? Bo się takim wydaje,
  • Odpowiedz
@night_witch95: to lizanie tyłka to taka rada dla kobiet.
Oczywiście mogę narazić się tym stwierdzeniem feministkom. I faktycznie jest to głupie, bo jeśli ja bym dostał podobna radę od kobiet to bym się ucieszył, że będę mógł dać komuś w łóżku więcej szczęścia. Również jestem #!$%@?, że feministki tak słabo walczą o prawa prostytutek, ale najpierw zadaje sobie pytanie co ja zrobiłem w tym temacie?
Jeśli nie zgadzasz się z nimi
  • Odpowiedz
@Morefun33: Człowieku, ale to nie jest moralizatorski post, ani tym bardziej POWAŻNY post. To zwykły durny filmik, który swoją drogą podesłał mi niebieski i z tego śmiechłam. Ja Ci mogę jebnąć esej co o tym myślę, ale po #!$%@?? Nie traktuj nazbyt poważnie czegoś takiego. Poza tym nie trzeba ''robić czegoś'' i ''walczyć'' w każdej sprawie, w której się nie zgadzasz z innym człowiekiem. Sugerowanie, że coś trzeba robić w sprawie...
  • Odpowiedz
@Morefun33 jak mnie tacy moralisci jak ty #!$%@? to nie mam pytań wiecznie im tylko przykro z jakiegoś powodu, przykro na coś patrzeć, przykro czegoś posłuchać, wszędzie są wandale, wszędzie jest chamstwo. #!$%@? i ty nie masz kija w dupie? Chamstwo było jest i będzie
  • Odpowiedz