Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #gownowpis pytanie do mirabelek/żenskiej częsci użytkowników serwisu jakim jest mirkoblog. Zakładając, że jesteście heteroseksualistyczne pod względem płciowości, czy pomimo tego że pociągają was mężczyzni to nie brzydzicie się ich , zakładając że przecież każdy facet puszcza pierdy, dłubie w nosie, i często grzebie w dupie ? Jak łączycie w sobie te skrajności gdy chce wam się ruchać ? zastanawiam się czy może puszczanie bąków jest jakoś podswiadomie dla kobiet podniecające, zakładając, że aby pierdnąć trzeba dobrze zjeść - mieć wysoko kaloryczny pokarm a przecież zdobywanie pożywienia to domena samców alfa, najsilniejszych w stadzie.
  • 20
@rask0lnikow: kobiety chyba mniej mimo wszystko pierdzą. ja jak wracam do domu to czasem potrzebuje pół godziny żeby się porzadnie wypierdzieć, tylko przy dziewczynie trochę się wstrzymuję i zastanawiam się własnie czy może to błąd, a dla niej to może być tylko zmysłowe przyżycie zachęcające do seksu
Zakładając, że jesteście heteroseksualistyczne


heteroseksualne

pod względem płciowości,


pod względem seksualnym... po pod względem płciowości mogą być kobietami lub mężczyznami

czy pomimo tego że pociągają was mężczyzni to nie brzydzicie się ich , zakładając że przecież każdy facet puszcza pierdy, dłubie w nosie, i często grzebie w dupie ?


kobiety też dłubią w nosie, grzebią sobie w dupach, puszczają pierdy (tylko przy tym nie rechoczą) w dodatku leje im się krew z
@mam_klucz_do_sracza dobra, przyjmijmy tak,ale mam pytanie taktyczne. To wy też jak macie ochotę na seks to kalkulujecie czy warto to robić patrząc na to, że też możemy robić tego typu rzeczy? W sensie myślisz sobie "mam ochotę, albo w sumie nie bo ona pewnie się po kuprze drapała" czy jak?