Wpis z mikrobloga

@Hjuman: ALKOHOLIZM TO PICIE ALKOHOLU i uczucie bycia pijanym #!$%@? jego mać xD
Każdy może pić kranówę a jednak woli sobie zrobić herbatę lub kawę i co o nich powiesz? Narkomani? XD
  • Odpowiedz
@Psychodelik: a picie piwa bezalkoholowego to nie namiastka picia alkoholu? mózg oszukany, smak taki sam? patrz wyżej, prawie każdy pije bezalkoholowe tylko kiedy nie może się prawdziwego napić
  • Odpowiedz
@Hjuman: W sumie nieźle się zastanowiłem teraz nad sytuacjami kiedy kupuję piwo bezalkoholowe i niezłe jaja, bo mam 2 kolegów, z którymi jak się spotykam to zazwyczaj przy okazji alkoholu i to właśnie z nimi kupuję bezalkoholowe piwa, jeśli nie mogę pić (chyba że prowadzę auto, wtedy normalnie biorę soczek). Chyba żeby jakoś mniej się odróżniać czy coś ¯\_(ツ)_/¯ śmieszno-żałosna sytuacja xD z innymi znajomymi nie kupuję piwa bezalkoholowego tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Hjuman: nie, mozg nie jest oszukany, bo nie dostarczasz alkoholu. Jedyne co zaspokajasz to kubki smakowe smakiem piwa. Ja czasami pije na grillu u znajomych, kiedy przyjezdzam tam samochodem, bo lubie smak piwa do grillowanej szamki.
  • Odpowiedz
@bArrek: no właśnie o tym rozkminiam. nie mogę pić, jadę autem - dawaj piwo bezalkoholowe... wiem, ze smak, ale ten znajomość smaku i jego "lubienie" wypracowałeś/aś sobie piciem normalnego alkoholu. więc jak mówisz... czemu nie colę czy monsterka?
  • Odpowiedz