Wpis z mikrobloga

@Notabene ja w Plocku, w ostatni czwatek złożyłem wniosek o nowy dowod bo stary mi sie polamal :( a ja zagranica mieszkam i dawno juz powinienem wrocic. Narazie minelo te 7 dni roboczych
@rad00: Kurde nie wiem ile trwa wyrobienie, ale wszelkie formalności możesz załatwić online teraz. Kilkanaście minut i załatwione bez wychodzenia z domu. Kolega ostatnio składał wniosek, ale nie wchodziłem w szczegóły. Poczytaj w necie i zaraz będziesz wiedział.
@rad00: ja wyrabialem e-dowód ostatnio, od marca tego roku jest taka możliwość. Ułatwia to załatwianie spraw w urzędach, bankach i tak dalej, możesz sobie wyrobic online i pójść tylko odebrać. Czekalem 3 tygodnie.
@QWEDRY99 jeszcze nie niestety, jutro bedzie 2 tygodnie od zlozenia wniosku. W poniedzialek udalo mi sie ustalic ze jest juz wyrobiony. Mowili ze policja 2 razy w tygodniu wozi je z wwa do plocka.
@QWEDRY99 ja w uk pracuje i juz 2 tyg mnie nie ma w pracy xd ostra lipa. Znajomy z urzędu dzwonil ze we wtorek przyszły dowody i nie bylo mojego xd pozostaje czekac na piatek :/