Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu, z nudów ściągnąłem darmową grę "anime" w której można seksić niepełnosprawne dziewczyny (brzmi zboczenie i dziwnie, I know #iamasickbastard), a po 30 minutach gry nie umiem się od niej oderwać, mimo że póki co dopiero poznaje postacie >_> #gry #anime
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shichibukaii: Anime jest właśnie adaptacją VN z której pomija kilka mniej ważnych wątków np córka Mr.Brauna. Początek S;G jest rzeczywiście wolny i po pierwszym odcinku sam myślałem że będzie to głupiutka komedyjka z bohaterką wypowiadającą się w trzeciej osobie, jak bardzo się myliłem. Teraz jestem wielkim fanem i stwierdzam jeśli jeszcze nie widziałeś to MUSISZ TO OBEJRZEĆ. Dzięki wolnemu początkowi mamy czas aby zżyć się z bohaterami dzięki czemu późniejsze
  • Odpowiedz
@pitrek136: tego nie wiedziałem. Dodam sobie do shortlisty. Kumpel oglądał kiedyś i skomentował, że warto bo jak już zaczynają wyjaśniać ocb to geniusz. Ja widziałem z dwa odcinki dawno temu, więc pewnie bym musiał wszystko od początku znowu
  • Odpowiedz
@shichibukaii: Dlaczego by nie? Gry jak każde, a wychodzą też takie stargetowane specjalnie na kobiety (jakkolwiek niestety te rzadziej doczekują się tłumaczeń).

Co do Katawa: Rin najlepsza!

Co do okolic gatunkowych: w Sengoku Rance grał tu ktoś może? :D
  • Odpowiedz