Wpis z mikrobloga

Mirksony,

Po 8 miesiącach użytkowania padła mi szczoteczka soocas X3. Podejrzewam, że problem jest z baterią, bo przy osadzaniu w ładowarce świeci, ale jak zdejmę z ładowarki to nie załącza się (ewentualnie mignie na czerwono, że rozładowana).

Za chiny nie mogę żadnego tutorialu znaleść by móc wymienić baterie. Jest ona wymienialna ?

Gearbest przez to, że mineło 45 dni chce daje zwrot tylko 12 dolarów co mnie wogóle nie ratuje (procedura trochę trwała, wysyłałem dwa filmiki jak ładuje szczoteczke i się nie odpala). Jakieś sugestie w tej sprawie ? Moge coś jeszcze zrobić ?

#soocas #szczoteczka #elektronika #gearbest
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szklarnik: trzymałeś ciągle szczoteczkę we włączonej ładowarce, gdy jej nie używałeś?
Wątpię, że jest wymienialna, bo obudowa jest wodoszczelna.
Możesz postraszyć Paypalem, nawet jak ochrona minęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szklarnik Wymieniałem baterie (trzeba potem lutować), dalej miałem ten sam problem. Wysłałem film do banggood co i jak, wysłali nowa na drugi dzień ( ͡º ͜ʖ͡º) Aaa no i wysłali już tą wersję po modyfikacji (ładowana przez USB)
  • Odpowiedz
@BenekTG: a jak ją rozebrałeś ? bo widziałem tylko filmik z rosji jak gość wkręca śrubę w wieczko i ono odchodzi. Reszta równie brutalna - kombinerkami ostro traktuje szczotkę

to 11 luty tego roku ?
  • Odpowiedz
@szklarnik podważylem nożykiem i potem samo odchodziło. Jak dobrze pamiętam to od dołu się rozbiera. Tak, 19 luty tego roku. Miałem ją 5miesiecy. Ogólnie to z gearbest łatwo nie jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dawid110d: sam jestem zaskoczony. Przy kupnie sugerowałem się opinią. W sumie to moja pierwsza wadliwa rzecz z gearbest a zamówiłem ich sporo . Szkoda że ich gwarancja tyle znaczy
  • Odpowiedz