Wpis z mikrobloga

@Helonzy: dla osób w tym wieku praktycznie wszystkie konta sa takie same i bez opłat, wiec proponuje wybrac cos co obecnie oferuje promocje, mam duzo kodow polecen do roznych bankow moge sie podzielic zyskiem z tego to bd mial jeszcze dodatkowy zysk oprocz promocji banku, duzo zadowolonych uzytkownikow stad
@wykopmycosr4zem: @mokry_sen_polonisty: @kxxxl: trzy pytanka co do millenium:
1. czy jak zlecę przelew to:
a) ściąga od razu kasiorę z konta i jak chcę go anulować to muszę zapieprzać do siedziby banku
b) zlecenie mogę anulować w panelu w dowolnym momencie dopóki nie nastąpi sesja wychodząca

2. czy oferują za darmochę kilka przelewów błyskawicznych w miesiącu?

3. ile kosztuje miesięcznie opłata za konto i kartę (jeśli nie zapłacę minimalną
@Dibhala
1. Tu nie wiem nigdy nie musiałem nic anulować, zawsze można ustawić aby przelew wysyłał się dopiero po kilku minutach
2. Nie, polecam przelew na telefon idzie tyle co błyskawiczny o ile też druga osoba ma włączone przelewy na telefon, limit to 500zł na 1 przelew
3. 4zł
Wypłaty są darmowe ze wszystkich bankomatów, płatne natomiast jest sprawdzenie stanu konta w bankomacie xd
@mokry_sen_polonisty: sesje elixir znam na pamięc ;)
Chyba że millenium ma jeszcze inkszy sposób na wspomniane przez ciebie "idą naprawdę szybko".
Ale z raz czy dwa byłyby mi bardzo na rękę gdy musiałem przelać kasę w piątek. Niestety, ta przyjemność w mbanku kosztuje piątaka, a i tak te błyskawiczne przelewy mogą zostać zlecone wyłącznie do 16:00 (nie dam sobie ręki uciąć, wieczorem nie są już dostepne)

W każdym razie info o
@Dibhala opłaty za konto nie ma jest tylko opłata za kartę. Możesz sobie założyć konto i przetestować wystarczy nie brać karty i stworzyć wirtualna w apce i płacić telefonem.
Edit.
W razie jakbyś się zdecydował to zostawię swój kod polecający: 22223269 nagrody słabe ale zawsze coś.
A no i to jest konto 360° student od 18 do 26 lat
@kxxxl: dobrze że wspomniałeś, bo ja już niestety nie student.
Ale przyglądnę się dokładniej ofercie kont. Zdaje się, że rozważałem kredytówę właśnie z millenium.

ps. numer refa sobie dodałem
@Helonzy: Mam 20 lat, konto w mBanku od 18 roku życia i jeszcze nie zapłaciłem żadnych prowizji za cokolwiek. Z tym że ja głównie płace zbliżeniowo kartą/telefonem, a zakupy internetowe to głównie blik. Na stronę banku na pc się prawie wgl nie loguje bo apka mobilna działa świetnie. Ogólnie polecam, zwłaszcza dla "młodych" jak to reklamuje bank, bo faktycznie mają dobre podejście. Wszystko jest nowoczesne i idzie z duchem czasu, nie