Wpis z mikrobloga

#facebook #instagram #whatsapp mają problemy, nie wczytują się zdjęcia, oraz działają jakby działały na Windowsie Viście ( ͡° ͜ʖ ͡°) A najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że zauważyłem panikę, ale UWAGA! Nie tylko wśród moich rówieśników (22 lvl here) ale wśród starszych, byłem teraz na zakupach, małżeństwo na oko +60 dialog
- Franiu! Na wczytują mi się wiadomości na fejsbuku
- Poczekaj, też sprawdzę
- Jezu faktycznie!
- Co my teraz zrobimy?
- Nie wiem zadzwoń gdzieś, tak nie może być ja za to płacę
Niestety przyszła moja kolej na zakup pysznych schabowych (pozdrawiam wegan) i dalej nie wiem co było. W fajnym świecie żyjemy takim nie za mądrym, że padają 3 aplikacje i jest dramat.
Lubię to!
#pdk #polska #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #neuropa
  • 6
  • Odpowiedz
@niochland: O czym Ty w ogóle piszesz, trzy główne aplikacje? Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są parenaście jak nie pareset aplikacji, które spełniają to samą role, ale niestety mamy zacofane społeczeństwo tak, że biorą to co "majo wszyscy, bo krysia ma i chwali sobie". Nie chce mi się Ci pisać alternatywy dla każdej z tej aplikacji, bo nie muszę nic udowadniać. Da sie bez tego żyć
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wolfik_: Starsze osoby bardziej dbają o swój sprzęt elektroniczny i bardziej się boją o zniszczenie, spróbuj kiedyś jakiegoś dziadka nauczyć czegoś bardziej skomplikowanego to zobaczysz, Ty umiesz sobie coś naprawić oni wiedzą że sobie nie poradzą
  • Odpowiedz