Wpis z mikrobloga

Rozbióreczka i/lub pomniejszenie kolekcji

1. Versace Pour Homme - Wpis o VPH, do odlania 60 ml, cena 1,7/ml

2. Versace Dylan Blue - Uniwersalny, świeży cytrusowy z nutą abroxanu, do odlania 30 ml, cena 1,7/ml

3. Nikos Sculpture - Wpis o Sculpture - próbuję się do niego przekonać od jakiegoś czasu, ale wybitnie przeszkadza mi w nim jakaś pojedyńcza nuta na otwarciu. Zwalniam miejsce na półce i trafia cały do rozebrania. W przypadku gdy weźmiecie całość flakon trafi w ręce tego szczęśliwca, który weźmie najwięcej. Do odlania 99 ml, cena 0,7/ml

4. Yves de Sistelle Writer White - zapach wykopka No.4. Dradziak rozpisał się o nim w tym wpisie , nie siadł mi kompletnie, jw. flakon leci do osoby, która weźmie największą ilość. do rozebrania 99,5ml w cenie 0,6/ml

5. Kiton for men - Perfumy sprzed reformulacji, batch A26. Więcej o nich tutaj. We flakonie zostało ~35ml. Odsprzedam za 70 zł, lub rozbiórka po 2,0zł/ml i flakon leci do osoby z największą ilością. Pierwszeństwo ma osoba, która weźmie całość.

6. Rasasi Egra - dobry klon GIT, alternatywa dla Cool Watera, znudził mi się więc sprzedaję i robię miejsce na inne perfumy na półce. We flakonie ~20ml. Odsprzedam za 16zł.

Wysyłka tylko paczkomat (14 zł)
Szkiełko 3 zł
Minimalna ilość 5ml (Nikos, Writer min. 10)

#perfumy #rozbiorka
sveq91 - Rozbióreczka i/lub pomniejszenie kolekcji

1. Versace Pour Homme - Wpis o ...

źródło: comment_TJ5w6GrviPVlmZHaZaCZvivPOXB9U36C.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: @olrajt: @k0201: @makrel_gieldowy: @docentkarwinski:
Przepraszam za długą zwłokę ale nie miałem czasu napisać nic na mirko. Dodatkowo nie mogę znaleźć kartonu z flaszkami więc muszę zamówić nowe, jest czwartek, więc paczka dojdzie najwcześniej w poniedziałek (,). Druga sprawa dotyczy Kitona, napisałem, że osoba, która weźmie całość ma pierwszeństwo więc wobec tego @olrajt: zgarnia całą flachę,
  • Odpowiedz