Wpis z mikrobloga

Wykopki jest imba, mieliśmy zagwarantowana pracę ja 11.48/h brutto, dziewczyna 10.54/h euro. Podpisaliśmy umowę z agencją, przychodzi pani w firmie i oferuje nam pracę za 9.33/eu brutto. W trakcie gubiąca sie w wypowiedziach i proponująca nam drogę powrotną jak się nam nie podoba. Dzwonimy po agencji po szefach i koordynatorach i próbują się z szefem tej firmy dogadać. Zaproponowano nam później przez agencje pracę 10.54/h 45h tygodniowo na co mogę się zgodzić, czekamy na odpowiedź
#holandia #praca #inba #afera
Shomon - Wykopki jest imba, mieliśmy zagwarantowana pracę ja 11.48/h brutto, dziewczy...

źródło: comment_1LV0lqEPvWgArHju42qr6aoDtWef2mCP.jpg

Pobierz
  • 9
@Shomon: to jest pasek po przepracowanym tygodniu, jaką stawkę masz w umowie? możesz w pierwszych 5 tygodniach zrezygnować w każdej godzinie z pracy, bez okresu wypowiedzenia.
Jeśli masz mniej niż 3000€ oszczędności to bym tam pracował i każdego dnia szukał innej pracy i w momencie znalezienia zerwał mowę (można z dnia na dzień bez podania przyczyn, weź też numer od holenderskiego przełożonego aby potwierdził że jesteś dobrym pracownikiem, w lepszych pracach