Wpis z mikrobloga

Przyjrzałem się pracom konkursowym i uznałem, że nie ma odpowiednio dobrych prac aby robić z tego codziennie głosowanie. Pojawiła się za to jedna praca która wybija się ponad inne propozycje i która według mnie a także według innych użytkowników jest bardzo okuratna i mega uniwersalna, a przecież o to nam chodziło żeby stworzyć tło które będzie aktualne nawet za parę lat.
Dlatego postanowiłem zrobić tylko jedno głosowanie w którym zadecydujecie, czy chcecie aby ten obrazek pojawił się jako belka naszego tagu #kononowicz . Przyciąłem go do odpowiednich rozmiarów i teoretycznie powinien pasować ale ostateczna decyzja zależy od administracji wykopu.
Głosowanie zakończy się jutro o 18 i jeśli będziecie na tak to zacznę męczyć skrzynkę wykopu.
#patostreamy #belkadlatagukononowicz
A.....i - Przyjrzałem się pracom konkursowym i uznałem, że nie ma odpowiednio dobrych...

źródło: comment_dtGK3Ho7sPkcWKmK5eyURPfJDoXflTOM.jpg

Pobierz

Czy chcesz aby ten obrazek zdobił tag #kononowicz ?

  • Tak 69.2% (175)
  • Nie 30.8% (78)

Oddanych głosów: 253

  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andrzej_Jaroslawski: Mi się zasadniczo nie chce. Najwyżej jak do jutra rano nie zgłosi się ochotnik to możesz mnie zawołać i ogarnę ¯\_(ツ)_/¯
@psznarbkabombaska: Są na białym tle, więc nic nie trzeba przycinać. Rozszerzyć w prawą stronę, dać napis #kononowicz czy coś i będzie luksksja.
Byłoby bardziej estetyczne niż proponowany obrazek, ale też mniej uniwersalne, no i te psy głównie z Majorem się kojarzą, a to Konon jest osią uniwersum.
  • Odpowiedz