Wpis z mikrobloga

@programista27k #!$%@? tam musi pomoc, jak nie to zmienić lekarza na takiego z dobrą opinią, ja zmieniałem leki dwa razy ale w końcu zadziałały i jest już znacznie lepiej gdzies po 3 miesiącach zacząłem czuć że dają radę . Druga sprawa że znam wiele przypadków że po miesiącu leczenia ktoś rezygnuje bo to nic nie daje, a takie leczenie może trwać rok i więcej. Niema efektu instant chyba że ktoś weźmie jakieś
@Nalew1984 Wszystko zależy od lekarza, pacjenta, leków, dawek, środowiska i czegokolwiek innego, ale oczywiście tylo chory bierze na sobie skutki nie powiedzenia terapii. Ta dużo wymagam od osoby która chce mi grzebać w chemii mózgu żeby korzystała z jakiejkolwiek diagnostyki? A później zdziwienie czemu mamy tylu samobójców. Byłoby mi wstyd być psychiatrą, byłoby mi wstyd za poziom lecznictwa w tej dyscyplinie.
@pijany_powietrzem no niestety poziom jaki jest każdy widzi i chyba tłumaczyć nikomu tego nie trzeba ale wiesz zapewne że zostawiając i olewajac leczenie lub przynajmniej jego próbę to trochę tak kopiemy sobie dołek, trzeba chociaż spróbować żeby potem nie było a próbowałeś wszystkiego? Tak poza klasyczna terapia ( ͡º ͜ʖ͡º)