Wpis z mikrobloga

W Polsce na zachodzie jest praca i kobiety ?

Tutaj praca #!$%@?, słabo płacą, wszyscy smutni, przybici, kobiety tylko feministki, księżniczki i psychopatki.

Trochę dość mam już tego, a zdaje sobie sprawę, że może to być lokalne wynikające z wielu czynników. Tutaj ludzie się cieszą jak dostaną umowę o pracę a nie zlecenie, a jak ktoś znajdzie prace za więcej niż minimalna to się czuje jakby pana boga za nogi złapał. Bida aż piszczy, polska Z tutaj jest.
Ja mam akurat o tyle dobrze że mam na czas nieokreślony i jest stabilność, no ale ja bym chciał zarabiać tyle aby wynająć sobie całe mieszkanie dla siebie i żeby było jeszcze na życie. To trzeba zarabiać 4500 netto. Bo byle jakie mieszkanie bez grzyba to tutaj bez 2000zł miesięcznie nie ma co podchodzić. No i 2500zł na życie i dało by rade wtedy.

Myślę nie wiem #szczecin. Obecnie mam bliżej do Rosji, niż do Szczecina.Tak tak nie do ukrainy, ale do rosji mam mniej kilometrów niż do takiego szczecina :D Gdzie przejechać cała ukarinę i wjechać do Rosji mam bliżej niż do szczecina :D

#polska #praca
  • 15
@SkrytyZolw: No też tak myślę, stąd pomysł zmiany otoczenia, 30 lat tutaj żyje i innych nie poznałem, a trochę się jednak przewinęło siłą rzeczy przez ten czas. I jest coraz gorzej jeżeli chodzi o kobiety. To aż absurdalne się staje.
Mało kto w ogóle w związku jest, wszystko się rozpada bardzo szybko. Nie jestem w stanie wskazać żadnego szczęśliwego związku czy małżeństwa tutaj. Żadnego.
Znam ponad 10 gości po 30 którzy
@r5678: że Szczecinem jest ten problem ze to świetne miasto do życia. Praktycznie jedno z najlepszych w Polsce i równocześnie jedno z najgorszych do kariery i jeśli chodzi o pracę. Ot paradoks. Żyje się świetnie pracuje #!$%@? i bez perspektyw z wyłączeniem pewnych branż. To chyba będzie kowadło Szczecina przez długie lata niestety