Wpis z mikrobloga

@Stivi_91: A ja tak. W lipcu i sierpniu, kiedy gówniaki mają wakacje wyjazdy zawsze są najdroższe i tyle.

We wrześniu jesteś np. w stanie spędzić w Bułgarii 2 tygodnie ze śniadaniami i obiadokolacjami za około 1600 zł. za osobę. To tylko taki przykład. W wakacje to koszt okolo 3k za osobę.
@Stivi_91: I chcesz mi powiedzieć że w tym roku będzie inaczej? Ceny sie utrzymują, bo ludzie mają nieco więcej pieniędzy, jest mniejsze bezrobocie, wakacje zaczęły się wcześniej. Ale 1 czerwca dzieci idą do szkoły i tyle.
@motaboy były pytania o Grecję i Turcję, a Ty piszesz o Bułgarii, gdzie zawsze jest taniej.
O ile trend wykupowania wczasów w szczycie sezonu przez rodziny z dziećmi jest nadal wysoki, to coraz częściej rodziny wyjeżdżają też w ostatnich tygodniach czerwca- "bo już oceny wystawione" i na początku września "co może się dziać w pierwszych dniach szkoły".
Zresztą Grecja i Turcja to inna półka cenowa niż Bułgaria że Złotymi Piaskami i Słonecznym
Szukałam właśnie na wakacje.pl, travelplanet.pl i jeszcze coś (już nie pamiętam). Nie nastawiałam się konkretnie na Kretę, szukałam też Zakynthos i Korfu (Santorini wiadomo, że odpada, bo nie ten budżet). Było dosyć stresująco, bo nadszedł czas urlopu, a my bez wczasów :P Naprawdę opłacalne last minute kupujesz na 1, maksymalnie 2 dni przed samym lotem, i my tak kupilismy - w ostatniej chwili. Wycieczka kupiona w niedzielę, wylot we wtorek rano. Ale