Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowypasek #niebieskipasek #dda #zaufanie #przegryw

Od zawsze mam ogromny problem z zaufaniem komuś. Wydaje mi się, że moje problemy mogą być spowodowane przez DDA. Cały czas obawiam się swojej pozycji w związku, sama dopowiadam sobie różne scenariusze. Mam silną potrzebę kontroli, nad którą staram się panować, bo wiem, że nie tędy droga...
Czy macie jakieś sprawdzone porady jak komuś zaufać? Nie czuć się okłamywaną?
Z obecnym niebieskim jestem stosunkowo niedługo i wszystko wydawało się iść gładko dopóki nie przyznał się, że dzwonił do jednej ze swoich "bliższych" koleżanek. Od tego czasu świruję...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: jak ciągle zmieniasz chłopaków to go rzuć, zrób sobie rok przerwy od niebieskich i przez ten czas się porządnie zastanów co chcesz osiągnąć w życiu, wyjdzie ci pewnie między innymi że chcesz dobrego męża, potem się zastanów czy chcesz resztę życia spędzić ze złym gościem (dojdziesz do wniosku że nie), przy kolejnym niebieskim przypomnij sobie swoją rozkminę/swoje postanowienia i może zrozumiesz że dobry gość to taki który nie skrzywdzi cię/nie