Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki, jako ze to dosc orginallne i zadko spotykane postanowilem zostac #programista15k, znam HTML, CSS, podstawy JS, PYTHON(Flask i wlasnie Django idzie), no i jakies bazy danych(wiadomo wszystko nie jakos na super poziomie, ale odnalezc sie i napisac cos jestem w stanie bez problemu) Powolutku zaczynam tworzyc swoje portfolio i bede szukac stazu

A teraz najwazniejsze: Mieszkam w Dublinie, ogolnie w niedalekiej przyszlosci mam zamiar wrocic do Polszy
Wiec mam kilka pytan do was:

1. Co myslicie lepiej szukac stazu tutaj za Granica czy lepiej do Polszy i tam sprobowac (mam i tak zamiar wrocic i tam jakiegso juniorka szukac ewentualnie)
2.Jak z rynkiem, na szybko sprawdzalem i wiekszosc firm szuka front-end dev, jak to z back-endem wyglada? (szczegolnie pytam sie juniorow)
3.Jakie technologie? Bo w sumie jak zaczynalem sie uczyc to sie skupialem na rynku Irlandzkim, od niedawna mysle o powrocie dopiero, czy znajde cos zwiazane z Pythonem i Django czy lepiej kierowac sie w inna technologie?
4. jak szybko do tych 15k dojde? ( )

#webdev #programowanie #frontend #backend
  • 6
@uczony_intelektualny: Eh myslalem ze Lenny na koncu pytania da do zrozumienia ze jest to pewnego rodzaju sarkazm, ironia? nie wiem jak to dokladnie nazwac, ogolnie zart

Ogolnie w wieku 16lat nauczylem sie podstaw c++ na tyle ze bylem wstanie tworzyc proste gry uzywajac allegro, nie jest to wyczyn niewiadomo jaki ale ciagotki do programowania zawsze mialem gdzies z tylu glowy.

Chce raczej zeby web dev byl dla mnie startem, a web