Wpis z mikrobloga

@Ajtos: Jak masz wąski korytarz to zacznij tam XD ja po pierwszym dniu posiadania trenazera musiałem sobie zrobić 2 dni przerwy od chodzenia XD POWODZENIA!!!
  • Odpowiedz
@Wycu91: Mam duże braki, jeśli chodzi o technikę jazdy na rowerze. Wyszło na jaw po zmianie na single speed - duża kadencja i buja na boki. Tu nie chodzi o formę, stąd zakup rolek.
  • Odpowiedz
@jakuba94: Zdjęcie zrobione w wąskim korytarzu. Powoli jakiś postęp jest, ale tak skupiony to dawno na rowerze nie byłem, nawet podczas jazdy po jezdni razem z autami. Chyba bardziej się spociłem z wrażenia niż wysiłku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ajtos: aaa no chyba że to taka forma ćwiczeń. Ok.
@anthoris: w tym budżecie można już spróbować trenażera Smart. Ja, i masa innyc biedaków cebulaków, posiadam tacx flow Smart kupiony w Decathlon. Jednak ludzie na niego narzekają z uwagi na przegrzewanie się. Ja tego nie doświadczyłem. Czasem mi zerwie połączenie, ale pogodziłem się z tym. W końcu to sprzęt baaaardzo budżetowy jak na Smart trenażery.
Podłącza się to
  • Odpowiedz
@Wycu91: Ja celuję w bieda zestaw tak na na filmiku: rolki plus czujnik kadencji i prędkości - całość od Tacxa. Nie ma regulacji obciążenia i maksymalnie da się wycisnąć 400W w Zwift. Ponoć łatwo w Zwifcie się nie jedzie na rolkach - łatwo o odruchowego babola na zakręcie lub przy wyprzedzaniu.

Elite oferuje rolki z regulacją obciążenia, ale ponoć niedokładne i cena około 2 tysięce wzwyż w zależności od wersji.
Ajtos - @Wycu91: Ja celuję w bieda zestaw tak na na filmiku: rolki plus czujnik kaden...
  • Odpowiedz