Wpis z mikrobloga

Moje rzucanie palenia to jakaś patologia, kupiłem przed chwilą paczkę bo chciało mi się palić dość mocno to stwierdziłem że kupię ostatnią na pożegnanie (xd) i jak ją spalę to więcej nie będę palić.

Spaliłem jednego papierosa i mi mega nie smakował ale teraz spalę tą paczkę żeby się nie zmarnowała no bo co z nią zrobić innego :P

#papierosy #uzaleznienie #patologia #rzucampalenie
SiemkaKtoPeeL - Moje rzucanie palenia to jakaś patologia, kupiłem przed chwilą paczkę...

źródło: comment_VUVWD921ClGErRo5vgXuWsOZICheI0B3.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@r4do5: Nie no spalić ją już spale jak kupiłem to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje xD
jak schowam to kupie następną jak będę w sklepie i po co mi to, muszę wreszcie wbić sobie do łba że nie palę więcej i #!$%@? :x
  • Odpowiedz
@Mishkaa: Dzięki, najgorsze jest jak się ma tak zryty mózg jak ja i ciągle sobie wmawiam "aaaa kupie ostatnią i więcej nie kupię" albo zapalę ostatni raz albo zapalę bo weekend jest to fajnie będzie wieczorem wyjść na papierosa xD

rzucam już od roku, max. nie paliłem 3 miesiące więc niby się da :P
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: rzucasz tak pół roku i będziesz 'rzucał' dalej.

"aaaa kupie ostatnią i więcej nie kupię"


To jest wręcz popularne podejście, nie ma tu nic zrytego. Jest na to sposób, całkiem prosty. Wyrzuć tę paczkę. Bez rozmyślania i analizowania. Tak zmarnuje się. Dokładnie, #!$%@? wydać pieniądze i wyrzucić. Prawdopodobnie kupisz kolejną jak za parę dni znowu Cię zacznie cisnąć.

Wtedy wypalisz jednego papierosa i znowu wyrzuć paczkę. Zrobisz tak parę
  • Odpowiedz