Wpis z mikrobloga

Kuhwa jak mnie irytuje ignorancja ludzi. Jeśli chodzi o #pszczoly to wszyscy "ooo słodkie pożyteczne, chrońmy pszczółki" ale już inne #owady to co chwile ktoś wrzuca zdjęcie ubitego i "paczcie jakiego #!$%@? ubiłem" albo "jusz spłynął w giblu". #!$%@?, ludzie, większosć owadów jest zapylaczami i są tak samo pożyteczne, nie tylko pszczoły. Te, które są groźne i mogą wam zrobić "krzywde" (chociaż moim zdaniem trzeba być kompletną cipą, żeby bać sie użądlenia/ukąszenia owada, chyba że jest sie uczulonym) są ogólnie bardzo dobrze znane i każdy je kojarzy więc pytam - retardzi - po co zabijać te które nic wam nie robią? #oswiadczenie #pytanie #pytaniedoeksperta #shitwykopdoes Osobiście zgłosze każdy przypadek jak ktoś przez niewiedze albo "niehconcy" zabije jakikolwiek chroniony okaz
Niewiemja - Kuhwa jak mnie irytuje ignorancja ludzi. Jeśli chodzi o #pszczoly to wszy...

źródło: comment_TLnjVW3F5O6k3Xu9zjZC6B3cUXKNs5ph.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
Rozumiem Twój ból. Warto ludziom uświadamiać, ze cały świat owadów jest w odwrocie. Nie tylko pszczoły dziko żyjące potrzebują wsparcia. Wiec sącz te informacje gdzie się da.

Pozdrowionka
  • Odpowiedz