Wpis z mikrobloga

idę oglądać film "Życie jest piękne" (z polecenia od ważnej dla mnie osoby) myślę że obejrzenie pomorze mi pokonać depresję
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@djavulen: Ok obejrzałem, faktycznie film jest fajny, chociaż nie wiem czy 10/10, ale tak jak mówiłem, nie umiem oceniać filmów, nie płakałem, ani przez chwilę, imo to przez ten komediowy styl, nawet gdy był już koniec, to myślałem że będzie jakiś baardzo smutny moment (bo mówiłaś że wyłaś na tym filmie) to sobie myślę, "znając" jak ten film był wcześniej to pewnie zaraz czołg wyjedzie i tego dzieciaka przejedzie xD,
  • Odpowiedz
@djavulen: To wtedy płakałaś? Ja nie, no akurat myślałem dokładnie o tej scenie żeby Ci napisać, noo trudne do opisania, scena smutna, ale nie była jakoś szczególnie smutna noo, może przywykłem już do takich i nie robi aż takiego wrażania, powiem szczerze bo myślałem że on jednak jakoś przeżyje, imo to te jego schwytanie to zepsuło, za dużo komedii było w tym, to że się trzymał na ścianie itp. mogli
  • Odpowiedz
@djavulen: Może nie o same pokazanie sceny, no muszę trochę aktywować tryb "nie jestem rasistą ale" no film mi się podobał ale stosunek komedii do smutów był za bardzo w stronę komedii, nie mówię że źle czy coś bo podobało mi się, tylko mówię, że nieodpowiedni żeby wywołać jakieś smuty i płacze, imo gdyby zostawili tak jak jest, ale w scenach gdzie nie ma tego chłopca postawili na bardziej poważne
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: Właśnie te komediowe wstawki sprawiają, że ten film jest jeszcze lepszy!! Ile to powstało smutnych i przygnębiających filmów o drugiej wojnie, a tutaj reżyser chciał to przedstawić w "lekki" i oryginalny sposób pomimo strasznego tematu. Nie ma drugiego takiego. Nie oglądamy okropnych scen Holocaustu, tylko skupiamy się na afirmacji życia pomimo okoliczności, o zachowaniu pozytywnego myślenia nawet w sytuacjach bez wyjścia, piękna historia o poświęceniu ojca dla syna
  • Odpowiedz