Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #kierowcy

Uwielbiam kiedy jedzie za mną jakaś wiecznie spóźniona menda co tylko czeka aby mnie wyprzedzić, ale nie może tego zrobić bo to co chwila zakręt, to ktoś jedzie z naprzeciwka i musi się"wlec" za mną jadącym maksymalną dopuszczalną prędkością 49/59 km/h w zależności od znaku. Tylko to siedzenie mi na ogonie niebezpiecznie blisko bardzo irytuje. W tym celu nakleiłem sobie z tyłu naklejkę "nie tak blisko bo ugryzę: ale nie działa. Powiedziecie mi co tacy ludzie mają w głowie, skąd wynika to wieczne spieszenie się wszędzie?
Pobierz jezus_cameltoe - #oswiadczenie #kierowcy 

Uwielbiam kiedy jedzie za mną jakaś wiec...
źródło: comment_pbFlR4jEvwfiwhZf5Hf7IWvbIjm0RA6E.jpg
  • 41
dzban to bylby ktoś kto ryzykuje zdrowie i zycie swoje i osob postronnych zeby dojechac do celu 3 min wczesniej, ew poczuc zastrzyk adrenaliny


@Bernan: Ziomek, ale ogarnij, że on się nie chwali że jeździ zgodnie z przepisami, tylko że bawi go #!$%@? innych ludzi. To jest dzban i nawet z tym nie handluj.
No i bardzo fajnie, tylko dlaczego czerpiesz satysfakcję z frustracji innych osób?


@Yukio_Mishima: z frustracji czy przerośniętego ego które prawidłowo jest temperowane? Akurat nie pisz mi że taką mają pracę bo już nie raz jakiś idiota mnie wyprzedzał na pełnej #!$%@? aby za 500 metrów zjechać do domu. Co w głowie mają ludzie którzy ciągle się gdzieś spieszą?
z frustracji czy przerośniętego ego które prawidłowo jest temperowane?


@jezus_cameltoe: Oho, kto tu ma przerośnięte ego, mścicielu? xD Kisnę z ciebie i twoich zapędów do szeryfowania. Tym tekstem pokazałeś, że jesteś tak samo mentalnie niedojrzały jak patola w BMW która cie wyprzedza na zakręcie.

PS. Ludzie się czasami gdzieś spieszą. Takie to trudne do ogarnięcia? xD Cieszy mnie że chociaż ty masz całe życie na relaksie. ;)
Prawo jest po twojej stronie a rigcz po drugiej bo nikt tutaj 50km/h nie jeździ. Dobrze to wiesz i liczysz tylko na gównoburze.


@KrakenFromKrakenowo: serio nie miałem pojęcia że wykopki na tym tagu tak jeżdżą, głównym powodem tego wpisu jest chęć poznania powodu dla którego wielu tak się spieszy. Nikt jeszcze tego nie wytłumaczył - czyli wolno nerwowo jeździć bez powodu jeśli ktoś ma na to ochotę?