Wpis z mikrobloga

Najgorszy w #p0lka jest ten wyniosły, suczy wyraz twarzy. Coś aka "kim ty jesteś, że ośmieliłeś się na mnie spojrzeć, wiesz z iloma #!$%@? Chadów ja obcowałam". I łazi potem taka księżniczka z wiecznie zalepioną od spermy Chadów cipką, wożąc dupsko wyżej niż sra

#przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
Najgorszy w #p0lka jest ten wyniosły, suczy wyraz twarzy. Coś aka "kim ty jesteś, że ośmieliłeś się na mnie spojrzeć, wiesz z iloma #!$%@? Chadów ja obcowałam". I łazi potem taka księżniczka z wiecznie zalepioną od spermy Chadów cipką, wożąc dupsko wyżej niż sra


@Riczler: Chyba czas dać #przegryw na #czarnolisto bo takiego #!$%@? to nawet dla beki się nie da czytać.
  • Odpowiedz
@Riczler: ostatnio podluchałem rozmowe siostry mojej narzeczonej z koleżanką (obie lvl 14) jedna coś tam mówiła że podoba jej sie z klasy jeden kolo i chętnie by się z nom bzyknęła na co siostra mojej narzeczonej że ona woli starszych i najlepiej by był informatykiem bo taki dużo zarabia. Dzierlatki takie 7+/10 także jest szansa dla przegrywów :) młode pokolenie idzie mocno na łatwiznę :)
  • Odpowiedz
"kim ty jesteś, że ośmieliłeś się na mnie spojrzeć, wiesz z iloma #!$%@? Chadów ja obcowałam"


@Riczler: Mam flashbacki jak byłem w klubie raz xD Dosłownie gadałem do typowych 5/10 (średni ryj itd. nie ulane chociaż) i typowe #szaramyszkadlaanonka ich spojrzenie właśnie takie było ( ͡° ʖ̯ ͡°) ehhh
  • Odpowiedz
Chyba czas dać #przegryw na #czarnolisto bo takiego #!$%@? to nawet dla beki się nie da czytać.


@pablosik: Też chyba to zrobię, ale na razie powstrzymuje mnie tylko wykładniczy wzrost poziomu #!$%@? jaki na tym tagu jest prezentowany. Jeszcze trochę i zaczną tłumaczyć zjawiska kwantowe przy pomocy tych swoich pomysłów z polkami, chadami i innych szajsem. ( )
  • Odpowiedz