Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam sie czy ktos juz probowal na #tinder takiego sposobu na #podryw. Piszesz z ladna laska i rozmowa sie swietnie sie uklada, kobieta mowi ze swietnie sie rozmawia i ze z nikim tak nie bylo do tej pory... No tak, ale masz zdjecie chada typu #klaudiusz a sam jestes przecietny ale tez nie brzydki. Taki ze przez cale zycie miales trzy ladne kobiety juz...
Czy to sie moze udac zakladajac ze kobiecie przyznamy sie ze to nie nasze zdjecia ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy zgodzi sie na spotkanie?

No i druga sprawa. Zakladajac ze uzywac bede zdjec kogos... ale bez wyludzania nagich zdjec czy innych glupot... to czy to przestepstwo ? Bo szczerze to nigdy nie slyszalem zeby ktos mial klopoty w sadzie, wiec to moze niegrozna zabawa :)

#podrywajzwykopem #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zastanawiam sie czy ktos juz probow...

źródło: comment_zxnWoO1IimsmynRXZZFuKXq5wWbxugFe.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Czy to sie moze udac zakladajac ze kobiecie przyznamy sie ze to nie nasze zdjecia ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: nie, nie może. Czy jakby laska wstawiła zdjecia 55 kilowej łani z ładnymi łydkami a potem przyznała sie że to nie ona i wysłała fotki swoje 80 kilowego walenia z 20 kg nadwagi, to bys na to poszedł?
  • Odpowiedz
Czy jakby laska wstawiła zdjecia 55 kilowej łani z ładnymi łydkami a potem przyznała sie że to nie ona i wysłała fotki swoje 80 kilowego walenia z 20 kg nadwagi, to bys na to poszedł?


@pijekubusplay: no oczywiście bo to cuck i tylko cuck może mieć takie rozważania
  • Odpowiedz
FikuśnyZwyrodnialec: Ja tam zrobiłem 2 razy

Za kazdym razem zajebiście się gadało wszystko,
Jakies spotkanka były proponowane z ich stron itd.
Jednej nawet napisałem "a co by było gdybym okazał sie brzydki, pewnie byś uciekła" a ta ze "nie chyba ze był byś stary"...

Potem jak juz w zasadzie nie było innej opcji zeby pociągnąc dalej tą znajomość jak spotkanie się ... przyznałem się do wszystkiego i pokazałem swoje zdjęcia.
Nie
  • Odpowiedz