Wpis z mikrobloga

@nocny_akwarelista: premiera od zawsze uzywala procka az do wersji chyba 5,5 gdzie weszlo wspomaganie CUDA wiec jak wybieram karte to porownuje ta wartosc czesto, 3dsmaxa juz nie mam ale on tam rzezbi raczej prockiem a cuda pomaga w viewportach i chyba w obliczeniach przed rasteryzacja - jako ze juz sie w niego nie bawie to zostalem troche z tylu... a szkoda bo bylem pionierem maxa 2 jak wersje z rynku byly legalne hehe. Jak bylem kiedys na jakiejs konferencji maxa to jeszcze cuda nie bylo i pamietam jaka roznice robilo zmienienie priorytetu procesu w windowsie.Stare dobre czasy.
  • 8
  • Odpowiedz
@PeaceUN wyjdzie 2.8 jako stabilna wersja i wszystko się zmieni. Dla mnie ta zmiana UI jest super (zaczynałem od tej ochydnej szarej) no i teraz możesz w teorii tekstury robić też bezpośrednio w softcie. Wiadomo, Substance Painter czy Zbrush to to nie jest, ale dla indie devów to ukłon duży.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nocny_akwarelista rok temu z roboty pozbylismy sie serwera z 16 maszynami wirtualnymi... Odszedl admin i nikt nie umial mi pomoc w testach do renderingu rozproszonego.. peszek - maxa sie pozbylem
  • Odpowiedz