Wpis z mikrobloga

@Hannahalla: Nie no nie wierzę że Ciebie to dopadło przecież :P

Wyobrażam sobie mój związek z Hannahalą, ja bym wracal z tyrki #!$%@?łbym się przed kompałką, w tym momencie wjeżdża obiad na stół taki 10/10 z własnego wyrobu kompocikiem, kubek własnoręcznie wytoczony na kole gliniarskim i pomalowany, w nim własnej roboty kompot ze śliwek wedle prastarej receptury babci hannahali, która robiła go jak jej dziadek wracał z polowania na niedźwiedzie
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Tak... Gdyby kreatynina rzeczywiście wskazywała na stan nerek, to byśmy nie mieli tylu chorych ;) Rację ma ten kto ma zdrowie, a lekarze zwykle zdrowia nie mają. Jak sami ciężko chorują zaczynają łazić po szarlatanach. Wiem coś o tym.
  • Odpowiedz
@Hannahalla jak sobie pomyślę że pewnie całe życie będę sam przez mój charakter i typ kobiet które mi się podobają a są raczej niemożliwe do zdobycia przeze mnie to też mam takie myśli, na szczęście jest jeszcze praca i rozrywka bo gdyby nie to to byłaby masakra, pewnie powinienem to z anonima pisać ale co mi tam szkodzi
  • Odpowiedz
@Hannahalla: też myślałem, że mi się nie chce żyć, aż pewnego razu zakrztusiłem się śliną i prawie się nie udusiłem xD

Ta desperacja w potrzebie zaczerpnięcia oddechu pokazała, że jednak chce mi się żyć.
  • Odpowiedz
@JanKremovski: mistrzu, spermiarzem to możesz być Ty conajwyzej ze swoim wyglądem #!$%@? studencika ciasnego Robercika. Z tej strony jest ktoś, kogo bys po stopach całował żeby tylko ci nic nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: też myślałem, że mi się nie chce żyć, aż pewnego razu zakrztusiłem się śliną i prawie się nie udusiłem xD

Ta desperacja w potrzebie zaczerpnięcia oddechu pokazała, że jednak chce mi się żyć.


@Maciek5000: kuzynka mojej znajomej bardzo nie chciała żyć, gdy widziała jak jej mąż zmaga się ze złośliwym nowotworem, i szanse na przeżycie ma marne

gdy po kilku miesiącach sama zachorowała na bardzo źle rokujący
  • Odpowiedz