Wpis z mikrobloga

@dildo-vaggins: nie trzeba być spermiarzem. Wystarczy człowiekiem. "Hałabała" wrzuca czasem spoko wpisy z gotowaniam, albo świnkami. Wystarczy odrobina empatii, żeby się zatrzymać nad tym, dlaczego drugi człowiek czuje się źle.
Jestem przekonany, że takie szkalowanie od spermiarzy i pogarda dla kobiet którym łatwiej o uwagę bierze się przede wszystkim z zazdrości. A zazdrość jest zła. Powinieneś ppopracować nad sobą i nawet jeśli zazdrość odczuwasz to zwalczyć okazywanie tego.
Zdrowym jest
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiciek: ale #!$%@? xd spermiarstwo to włażenie w dupę każdemu różowemu który o to prosi, to psucie rynku. Ja na szczęście nie potrzebuje kobiety bo mam i nikomu atencji nie zazdroszczę ale pluje na spermiarzy.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Też tak myślę jak na tym memie, ale myślę, że połowa to po prostu strach wynikający z nadziei, że może jutro będzie lepiej. Bo skoro zależy Ci na uczuciach innej osoby, w tym wypadku mamy, to znaczy, że jeszcze nie jesteś do końca pusta w środku.W moim przypadku odwlekam to już kilka lat mimo regularnych myśli. Swojego czasu stwierdziłem "#!$%@?ć, skoro i tak mam zamiar się ubić to zrobię
  • Odpowiedz
@Hannahalla: to takie szukanie wymowki, IMO. my ludzie jestesmy egoistami pod kazdym wzgledem. opuszcza nas malzonka/malzonek, umiera nam dziecko/rodzic, plaku plaku i po paru/nastu miesiacach jest dobrze. bo liczymy sie tylko MY. taka prawda. tak ma 99 procent ludzi. 1 procent to taki przyslowiowy werter

tak naprawde to usprawiedliwiasz tylko swoje tchórzostwo. nie zrozum mnie zle. nie naklaniam cie do niczego, nie mam zamiaru obrazac. po prostu sam jestem na
  • Odpowiedz