Wpis z mikrobloga

Naszła mnie ochota znowu potrenować jakieś sztuki walki. Za małolata trenowałem bjj, a potem chwile boks. Teraz zastanawiam się nad mma. Czy ktoś poleca jakiś klub w mieście?
#katowice #sportywalki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nikic21 tam trenerem jest Bronder, sędzia KSW, i naprawdę konkretny gość, umie się wkurzyc jak ktoś fika albo go nie słucha :p ale plus jest taki, że na wstępie pyta o jakieś klubowe czy inne takie i kibolstwa tam nie ma :)
  • Odpowiedz
@easy_rider_: trenujesz tam? Widzę, że jest tam jakaś rekreacja też, ale to chyba dla emerytów? xd
"Trener Tomasz Brodner jest niezrownowazonym czlowiekiem. Jedyne co wyniesiesz z treningow w Silesian Cage Club to trauma. Nie polecam" Trochę się przeraziłem xD
  • Odpowiedz
@Nikic21 trenernowalem xD chciałem ogólnie podnieść sprawność fizyczną i czysto sportowo się pobawić. Bronder jest po prostu wymagający i wszystkich chyba traktuje jakby mieli startować jako zawodnicy :D jeśli nie masz z tym problemu i znosisz dobrze hierarchiczne podejście, to będzie git :p nie powiedziałbym, że jest "niezrownowazony", wkurza się jak ludzie go nie słuchają i zdarzy mu się w zolnierskich słowach kogoś z----c (może też dlatego, że większość to młode
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja bym chcial się po prostu tak pobawić, ale i też czegoś nauczyć. Chodzę do pracy i mam inne obowiązki więc wiadomo że 100% z siebie nie dam. Nie trenujesz już z uwagi na Niego czy już się nie chce? xd
  • Odpowiedz