Wpis z mikrobloga

Mireczki w co ja sie wpakowałem ja pitole! Ciocia zaprosiła mnie na obiad i okazało sie ze zaprosiła tam tez rodziców jakiejs dziewuchy. I ona chce mnie z nią zeswatac poprzez tych rodzicow. Ja #!$%@? jaki cringe. Teraz już nie wypada nie przyjść ale o czym ja będę z nimi gadal?
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlfredoDiStefano: Powiedz, że twoim hobby jest patroszenie zwierząt i wieszanie ich martwego truchła na ścianie.
Mniejsze zwierzęta lubisz wypychać w różnych dziwnych pozach.

A twoje inne zainteresowania to obserwowanie pracy ludzi w kostnicy.
Palenie szczątek niewykorzystanych zwierząt.

Masz murowaną pewność, że nikt się ani nie odezwie po tym
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: możesz trollować, a możesz na chama, śmiało i bez ceregieli wywalić "o hej, sorry nie wiedziałem, że miały taki plan ale wygląda na to, że się jak idioci bawią w swatki, sorry pewnei sama czujesz teraz cringe jak #!$%@?" a potem odwrócić się do ciotków i "wy się dobrze czujecie?" tylko wszystko zrób to z olbrzymim uśmiechem.

A potem obserwuj komedie jak to one muszą się wstydzić za swoje
  • Odpowiedz
@Deadlyo: przypomniałeś mi jak kiedyś nie zdając sobie do końca sprawy z tego jak szokujące to może być dla innych ludzi opowiadałem w pracy o tym jak w liceum moim hobby było robienie biżuterii ze spreparowanych zwłok zwierząt, głównie gołębi które znalazłem na ulicy. pamiętam te miny i z każdym słowem coraz bardziej żałowałem że zacząłem o tym mówić xD
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano przyjeżdżasz na pełnej, na motocyklu, w koszulce metallica Master of Puppets, spóźniony, kladziesz kask na środku stołu, rzucasz siema do wszystkich i pytasz co można #!$%@?.
Pokazujesz, że jesteś alfa podrywajac matkę dziewczyny. Strzelasz piwko, a wychodząc mówisz, żeby Ci dali numer do dziewczyny, to ja jeszcze obskoczysz dzisiaj. ( )
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano po prostu zjedz obiad, pogadaj sobie z ludźmi i tyle, przypuszczam że nie zamkną Was w jednym pokoju i nie będą trzymać dopóki się w sobie zakochacie. Laska pewnie też będzie nie zainteresowana taki stanem rzeczy
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano Zmień nastawienie. To świetna okazja na nową znajomość. Ja potraktowałbym taką sytuację bardzo lajtowo. Zdecydowana większość chadów ma multum znajomych. To jest klucz do rozwoju umiejętności społecznych oraz sytuacji, w których można poznawać inne dziewczyny
  • Odpowiedz