Wpis z mikrobloga

@wespazjan: wiem, pare lat temu nosilem dosc krotki okres czasu irka i znalem ebin sposob na zrobienie z niego stalowych pretow ze przy myciu wlosow dostawalem k-----y ale pozniej poznalem troche osob z z-------o srodowiska tej subkultury i zaczalem sie golic ns lyso xD
  • Odpowiedz
@wespazjan: wlasciwie nie umierajaca a zdechla calkowicie, ale ten no 15stolatki znawczynie klimatu, alternatywki, wszystko calkowicie upolitycznione mimo ze ta c-----a subkultura byla w polsce apolityczna i ich bogowie zapijaczeni menele 30/40+ w glanach najlepsi hehe anarchja :--DD
  • Odpowiedz
w sumie rownie zalosnie wypada przeciwna strona barykady tj. skinheadzi ktorzy mimo ze w latach swietnosci wypadali lepiej to tez skonczyli zalosnie utoneli w narkotykach, szczynach, alkoholizmie i zatrzymaniu rozwoju na 15 roku zycia kiedy poznali ta subkulture xD ale orle gniazdo z z-----i 35+ z tymi no aryjskimi cofnietymi podbrodkami i dwojka dzieci robiacy saluty najlepsi
  • Odpowiedz
@kvgewhr: Mimo wszystko trzymala sie tego głównie młodzież jak nie dzieci - wiekszość nawet nie myślala o polityce. Jestem na tyle młody, że wszedlem w to już po najwiekdzym boomie, od poczatku chodziło o muzykę + ideologię. Z czytej, mocno utopijnej anarchii juz dawno wyrosłem, to nierealne, ale, że skrecałem lekko w stronę straight edge - dalej nie jem mięsa. Trochę fajnych ludzi poznałem na koncertach, niczego nie żałuję
  • Odpowiedz