Wpis z mikrobloga

@smatthy Alfa Park stawia bloki z porrabana stawka za metr. Okolica świetna gdyby nie korki. Niemniej jednak z tymi cenami to kogoś zagrzało nieźle.
  • Odpowiedz
@Bomfastic: Jak interesowałem się zakupem na targach mieszkaniowych ~3 miesiące temu to startowali od 7600 za metr za te gorzej ustawione mieszkania i o wiekszym metrażu. Takie, które mogłyby mnie interesować były po ~8600 za metr. Znacząca większośc chodziła po 8300.
Oczywiście mowa o gołym metrażu mieszkania, do tego opłata za udział w części wspolnej, obowiązkowa piwnica, obowiązkowe miejsce postojowe za horrendalną stawkę i wychodzi Ci serio szalona cena.
Wiem, że
inny_89 - @Bomfastic: Jak interesowałem się zakupem na targach mieszkaniowych ~3 mies...

źródło: comment_wzBYdOddXYHCzwF47yWZxgkuXcdmZUpt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bomfastic: to mnie akurat nie dziwi. Łostowice czy ujeścisko jest mniej atrakcyjną lokalizacją i ceny na Jasieniu zawsze były ciut wyższe.
Chodzi mi bardziej o to, że jesteszcze 4 lata temu stan deweloperski 300 metrów dalej kupiłem za 5400 od metra....
8600 to prawdziwe przegięcie. Jednak jak patrzę na tabele mieszkań to i tak już znaczna część tych mniejszych metraży jest sprzedana.
Co się wyprawia na rynku mieszkań to ja nawet
  • Odpowiedz
Wiem, że teraz wszędzie jest drogo. No ale do jasnej chusteczki to administracyjnie jest JASIEŃ, a nie centrum.


@inny_89:
Administracyjnie to jest Piecki-Migowo, zwane potocznie Moreną.
  • Odpowiedz
Co ja patrze. Za mało kawy. Część w Piecki-Migowo a częśc Kiełpinek.
Mylący jest ten znak bo rzeczywiście myśliwska odchodzi w Jasień. Na linii znaku kończy się dzielnica Piecki-Migowo, a zaczyna Kiełpinek. Także część osiedla wchodzi na teren Kiełpinka.
@Polinik cofam wszystko. Miałeś częściową rację!
  • Odpowiedz
@Polinik: Dzięki za link. Sprawdziłem. https://www.gdansk.pl/download/2018-12/119501.pdf.
To co napisałes miałoby sens gdyby ta inwestycja była realizowana przy myśliwskiej. Tutaj masz dokładną mapę z dokumentu dot. Jasienia.

Nie bardzo wiem jak się ulica odchodząca od myśliwskiej na rondzie w stronę PKM Jasień nazywa ale na 90% Jasieńska. (nie moge znaleźć nazwy na google maps ani na trojmiescie). Jesli tak to administracyjnie jednak to będzie dzielnica Jasień, a tablice informacyjne całkiem wiernie oddają
inny_89 - @Polinik: Dzięki za link. Sprawdziłem. https://www.gdansk.pl/download/2018-...

źródło: comment_NVHm9f0PTIeDdKI5Tyz8c6ZLxaMovTXW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz