Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka, mieszkańcy #lublin a w szczególności #lsm - proszę napiszcie z własnego doświadczenia czy dałoby radę znależć mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Rury szczególnie w okolicy Zana od Zusu w stronę E. Leclerc w okolicy 1400 zł + opłaty (1600zł to max). Trochę jestem podłamana bo większość mieszkań 1800+ - ja nie chcę apartamentu,super wielkiego mieszkania z wysokim standardem, nie chcę też totalnego prlu gdzie wszystko się rozwala - zwykłe mieszkanie z niezbędnym wyposażeniem. Na grupach szukałam i na olx bieda jak na razie :/ Po ile wynajmujecie mieszkania w tej dzielnicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: serio? lsm to jedna z chyba "tańszych" dzielnic jeśli chodzi o wynajem. Dwupokojowe mieszkanie w takiej cenie jest do znalezienia bez większego problemu, jeśli rzeczywiście nie zależy Ci na super standardzie. Podejrzewam, że jednak niedokładnie teg olxa przeglądasz. Inna sprawa, że skoro ograniczasz się do lsmów to raczej cudem będzie znalezienie czegoś nie w klimacie prl, taka dzielnica. Nawet jeśli większość pomieszczeń będzie spoko, to i tak np łazienka będzie
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mieszkałam w mieszkaniu 2 pokojowym za 1350 plus rachunki, ok. 1500 w sumie, ale mieszkanie średnie w standardzie było. Teraz mieszkam 500 metrów dalej w 3 pokojowym za 1800 plus opłaty, lepszy standard i znacznie większy metraż. Tereny dokładnie takie, jak szukasz.