Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja nie wiem Mirki czy ja jestem jakiś dziwny czy co? Kupiłem sobie lapka za 4k, pytałem się różowej czy dokłada się. Ona stanowczo powiedziała że nie pukając się w głowę, zresztą ma swojego 10-letniego kloca. Laptop miał mi służyć do pracy w awaryjnych sytuacjach gdy będę poza pracą i domem. Od 2 tygodni zauważyłem że różowa dzień w dzień gra na nim w jakieś gierki na kurniku po 5h dziennie i nawet nie podłączy go do zasilania, do tego widzę coraz większy syf między klawiszami. Tłumaczę jej grzecznie że jeśli chce go używać do pracy, nauki to nie ma problemu ale to nie jest laptop do gier. Ona na to że to tylko głupi laptop, ja jej odpowiedziałem że skoro tak to niech mi da głupie 4.000. No i foch bo ona wcześniej pożyczała swojego lapka mi, tyle że ja go używałem w naprawdę awaryjnych sytuacjach może 3 razy w roku do pracy a nie łupania w gierki po 5h dziennie. Nie rozumiem dlaczego ona nie potrafi pojąć takich podstawowych spraw no chyba że to ja jestem jakiś dziwny.
#zwiazki ♯laptopy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ja nie wiem Mirki czy ja jestem jak...
źródło: comment_kJpKNYUll3VBj5QZgCV539TcTgAH5mvN.jpg

Kto ma rację?

  • Jesteś żyd i tyle 25.0% (36)
  • One nie potrafi uszanować twojej własności/zdania 75.0% (108)

Oddanych głosów: 144

  • 11
przegrzeje Ci tego laptopa od gier na kurniku czy w czym problem? Powiedz, że ma przetrzeć raz na jakiś czas klawiature po sobie i tyle


@DzikiBomber: ty nie masz pojęcia co może zrobić nieznający się człowiek z komputerem. Instalowanie wszystkiego jak leci (bo jakaś strona prosi), aktywizowanie dziwacznych wtyczek, toolbarów, klikanie "zgadzam się" przy prośbie o zainstalowanie czwartego już antywirusa itp. Po miesiącu komputer nadaje się do reinstalki/powrotu do fabrycznych.

Wiem
@haes82: bo użyczanie swojego komputera, zwłaszcza laptopa który służby do pracy to tak pożyczanie swojej bielizny. Zarówno telefon (z tych nowszych które wszystko potrafią i są zsynchronizowane z całą resztą) jak i laptop to rzeczy bardzo osobiste niemal na równi z intymnymi.

OP powinien ją porządnie #!$%@?ć i wygarnąć to co tutaj nam napisał. Albo zrozumie albo jeszcze dzieciak i jebnięta.